ساعت کاری: شنبه تا 5 شنبه از ساعت 8 الی 20

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید دوو در تبریز

اگر یخچال ساید بای ساید دووی شما دچار مشکل و خرابی شده و ممکن است باعث فاسد شدن مواد غذایی شما شود، هر چه سریع تر نسبت به تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در تبریز اقدام فرمایید.

در صورتی که محصولات شما دارای گارانتی هستند، بهترین اقدام این است که با نمایندگی مجاز دوو در تبریز تماس بگیرید و مشکلات خود را گزارش دهید.

نمایندگی های مجاز عموماً توانمندی های لازم برای تعمیرات و خدمات پس از فروش را دارند و می‌توانند به شما در رفع مشکلات کمک کنند.

تبریز فیکسر، به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال ساید دوو در تبریز و همچنین مرکز تعمیرات لوازم خانگی دوو در تبریز آماده ی خدمت رسانی به مشتریان خود می باشد.

تعمیر ساید بای ساید دوو

نیاز به یک سرویس کار مطمئن و کار بلد دارید؟

تبریز فیکسر به عنوان یک نمایندگی فعال در زمینه سرویس، تعمیرات و نگهداری انواع لوازم خانگی با استفاده از تیم متخصص آماده ارائه خدمت به همشهریان عزیز در تبریز می باشد. در صورت نیاز به سرویس و تعمیر محصولات این برند با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ارسال سریع کارشناس
تیم متخصص و حرفه ای
ضمانت قطعات خدمات
ضمانت بهترین قیمت

هزینه تعمیر ساید بای ساید دوو در تبریز

هزینه تعمیر یخچال های دوو با توجه به مشکل پیش آمده متفاوت است و در ابتدا تعمیرکار یخچال ساید را مورد بررسی قرار می دهد و در صورت نیاز به تعویض قطعه و … برآورده هزینه انجام می گیرد.

اگر خرابی یخچال ساید دوو به گونه ‌ای باشد که تعمیرکار بتواند آن را در محل تعمیر کند، تعمیر ساید دوو در منزل راه‌ حل بسیار خوبی است اما اگر تعمیرکار تشخیص بدهد که باید برای انجام تعمیرات تخصصی، یخچال ساید دوو به تعمیرگاه منتقل شود، هزینه ی حمل و نقل ساید بای ساید دوو را نیز باید در نظر داشت.

تعمیر ساید بای ساید دوو

تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در تبریز

طیف وسیعی از مشکلات ممکن است در ساید بای ساید دوو اتفاق بیفتد که با توجه به مشکل به وجود آمده باید از تعمیرکاران حرفه ای که با تعمیرات یخچال های ساید دوو آشنا هستند کمک گرفت. در ادامه به چند نمونه از ایرادات یخچال ساید بای ساید دوو خواهیم پرداخت:

کم شدن سرمای ساید بای ساید دوو

کم شدن سرمای یخچال ساید دوو ممکن است به دلیل مشکلات مختلفی اتفاق بیفتد که نیازمند بررسی دقیق و تعمیرات تخصصی است. برخی از این مشکلات عبارتند از:

 • کمبود یا خالی شدن گاز که نیاز به شارژ مجدد یا تعویض گاز دارد.
 • خرابی یا سوختن موتور، که نیاز به تعمیر یا تعویض دارد.
 • عملکرد نادرست یا خرابی فن‌های خنک کننده می‌تواند باعث کاهش سرمای ساید بای ساید شود.
 • خرابی یا عدم کارکرد سنسورها می‌تواند تنظیم سرمای دستگاه را تحت تاثیر قرار داده و باعث کاهش سرمای یخچال شود.
 • خرابی در سیستم دیفراست یا تشکیل یخ در مسیر‌های داخلی ممکن است باعث کاهش سرمای ساید بای ساید شود.
 • هرگونه گرفتگی یا مسدود شدن مسیر گاز می‌تواند تاثیر منفی بر سرمای یخچال ساید دوو داشته باشد.
 • خرابی برد الکترونیکی می‌تواند عملکرد صحیح دستگاه را مختل کند و باعث کاهش سرمای یخچال ساید شود.

برای مطالعه بیشتر : علت آب دادن یخچال دوو

همچنین بخوانید : علت کار نکردن یخساز ساید دوو

روشن نشدن یخچال ساید بای ساید دوو 

ممکن است چندین دلیل باعث این مشکل شده باشد که نیاز به بررسی دقیق توسط تکنسین دارد. برخی از این دلایل و مشکلات می‌توانند شامل موارد زیر باشند:

 • نوسانات شدید برق می‌توانند باعث خرابی برد الکترونیکی دستگاه شوند که به تبع آن، ساید بای ساید دوو روشن نشود.
 • تغییرات یا مشکلات ناگهانی در عملکرد ساید بای ساید ممکن است باعث عدم روشن شدن آن شود.
 • خرابی در برد الکترونیکی می‌تواند عملکرد یخچال ساید را تحت تاثیر قرار داده و باعث عدم روشن شدن آن شود.
 • مشکلات در قسمت‌های مربوط به سیستم برقی دستگاه نیز ممکن است عملکرد آن را مختل کنند.

علت صدای زیاد

صدای زیاد در ساید بای ساید دوو ممکن است از برخورد دو قطعه به یکدیگر باشد. فن، کمپرسور و رله‌های برد معمولاً می‌توانند منبع صدای بیشتری باشند. اما برای رفع دقیق این مشکل، باید یخچال ساید بای ساید دوو بیشتر مورد بررسی قرار گیرد.

شارژ گاز ساید بای ساید دوو

شارژ گاز ساید بای ساید دوو یک فرآیند تخصصی و پیچیده است که نیاز به دانش فنی و تجربه دارد. این کار نیازمند مهارت در تشخیص نقاط نشت گاز، شستشوی لوله‌ها با گاز، جوشکاری مس و آلومینیوم، استفاده از وکیوم و تزریق گاز به شیوه‌ای ایمن و دقیق می‌باشد.

عدم توجه به هر یک از این مراحل یا نداشتن تسلط به این فرآیند می‌تواند باعث مشکلات جدی‌تر و بزرگتری در آینده شود. تخصص و دقت در انجام این مراحل اساسی است تا جلوی مشکلات و خطرات احتمالی مانند نشت گاز یا خرابی‌های دیگر در یخچال ساید دوو را بگیرید. در نتیجه، تعمیر ساید بای ساید دوو در تبریز باید توسط تعمیرکاران و تکنسین‌های متخصص و ماهر انجام شود تا مشکلات جدی‌تری بوجود نیاید.

تعمیرات لوازم خانگی دو در تبریز

نیاز به یک سرویس کار مطمئن و کار بلد دارید؟

تبریز فیکسر به عنوان یک نمایندگی فعال در زمینه سرویس، تعمیرات و نگهداری انواع لوازم خانگی با استفاده از تیم متخصص آماده ارائه خدمت به همشهریان عزیز در تبریز می باشد. در صورت نیاز به سرویس و تعمیر محصولات این برند با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

هزینه سرویس و تعمیر ساید بای ساید به عواملی مختلفی بستگی دارد و برای تعیین هزینه دقیق باید دستگاه کارشناسی و عیب یابی شود.

زمان حضور تعمیرکار پس از ثبت در تبریز فیکسر بصورت توافقی بین تعمیرکار و مشتری از 1 الی 4 ساعت می باشد.

هزینه های تعمیرات ما بر اساس نرخ اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی در تبریز می باشد. علاوه بر این تمام سعی ما بر این می باشد که با هزینه و تعرفه های مناسبی خدمات خود را به همشهریان عزیز ارائه نماییم.

بله تمامی قطعات استفاده شده در تعمیر ساید بای ساید دوو اصلی می باشد، اصل بودن قطعات مصرفی قبل از تعویض قابل رویت می باشند.