ساعت کاری: شنبه تا 5 شنبه از ساعت 8 الی 20

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید فریجیدر در تبریز

ساید بای ساید فریجیدر یکی از لوازم خانگی پرمصرف در منازل مردم امروز به شمار می رود. این تجهیزات در طولانی مدت با آسیب هایی رو به رو می شوند که بد نیست با این موارد آشنایی داشته باشید.

شما می توانید با به کارگیری تخصص و مهارت های تعمیرکاران حرفه ای از لوازم خانگی گران قیمت خود تا سال های سال استفاده کنید.

می توانید برای انجام تعمیرات یخچال ساید بای ساید فریجیدر در تبریز، به مرکز تبریز فیکسر اعتماد کنید و خودتان نظاره گر نتیجه و کیفیت خدمات تعمیراتی این مجموعه باشید.

تعمیرات ساید بای ساید فریجیدر در تبریز
تبریز فیکسر

نیاز به یک سرویس کار مطمئن و کار بلد دارید؟

تبریز فیکسر به عنوان یک نمایندگی فعال در زمینه سرویس، تعمیرات و نگهداری انواع لوازم خانگی با استفاده از تیم متخصص آماده ارائه خدمت به همشهریان عزیز در تبریز می باشد. در صورت نیاز به سرویس و تعمیر محصولات این برند با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ارسال سریع کارشناس
تیم متخصص و حرفه ای
ضمانت قطعات خدمات
ضمانت بهترین قیمت

برخی مشکلات یخچال ساید بای ساید فریجیدر

 • تعمیر کمپرسور ساید بای ساید فریجیدر

  یکی از خدمات تعمیراتی مربوط به ساید بای ساید فریجیدر، عیب یابی بخش کمپرسور و رله دستگاه است. در صورت آسیب دیدگی این قطعه در این یخچال، سیستم این لوازم خانگی به سادگی خنک نمی شود. در صورت آسیب دیدگی رله یخچال نیز موتور آن به خوبی کار نمی کند. به این ترتیب دستگاه عملکرد مطلوبی نخواهد داشت.

 • مشکلات فن اپراتور ساید بای ساید فریجیدر

  فن اپراتور این لوازم خانگی وظیفه همگن سازی هوا را بر عهده دارد. به همین خاطر در صورت آسیب دیدگی این قطعه محیط داخلی یخچال گرم باقی می ماند. به همین سبب در تعمیر ساید بای ساید فریجیدر در تبریز به سلامت این قطعات توجه ویژه ای می شود. بخش مهمی از عملکرد دستگاه یخچال به فن اپراتور آن مربوط می شود.

 • تعمیر موتور ساید بای ساید فریجیدر

  خدمات تعمیر ساید بای ساید فریجیدر در تبریز برای رسیدگی به اصلی ترین قطعات به کار رفته در این لوازم خانگی نیز مورد توجه قرار می گیرند. موتور این تجهیزات از اساسی ترین بخش های آن به شمار می رود. در صورت آسیب دیدگی موتور یا سیم پیچ های یخچال نیروی بخش های الکترونیکی سیستم با مشکل رو به رو شده و سیستم کلی دستگاه مختل می شود. در برخی موارد در فرایند تعمیرات یخچال، موتور دستگاه به صورت کامل تعویض می شود که هزینه بالایی برای مشتریان در پی دارد. به همین خاطر توصیه می کنیم با سرویس کاری دوره ای و منظم این تجهیزات از خرابی های شدید موتور پیشگیری کنید.

 • تعمیر فیلترهای ساید بای ساید فریجیدر

  برای تعمیر ساید بای ساید فریجیدر در تبریز باید فیلترهای درایر گاز را نیز بررسی کنیم. این قطعه وظیفه جذب رطوبت و جذب ریزگردهای مربوطه را بر عهده دارد. بدون وجود آن گاز مبرد به کار رفته در یخچال شما خاصیت شیمیایی اولیه را نداشته و به این ترتیب عملکرد یخچال مختل می شود.

  مشکلات گاز یخچال همیشه این لوازم خانگی را تحت تاثیر قرار می دهد. ضربه خوردن سیستم یخچال، نشتی لوله ها در اثر جا به جایی و… سبب ایجاد مشکل در سیستم گاز یخچال می شود. برای تعمیر ساید بای ساید فریجیدر در تبریز باید به میزان گاز موجود در یخچال دقت داشته باشید. مشکلات نشتی گاز و بخش وکیوم یخچال عملکرد کلی سیستم را به خطر می اندازد.

  به جز این موارد خرابی شیر برق ها، مشکلات لوله های یخچال و نفوذ روغن به آن ها سبب خرابی یخچال شده و مصرف کننده را به دردسر می اندازد. برای رفع کلیه این مشکلات از خدمات تعمیر ساید بای ساید فریجیدر در تبریز زیر نظر برترین تعمیرکاران این حوزه استفاده کنید.

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید فریجیدر تبریز

هزینه تعمیر ساید بای ساید فریجیدر در تبریز

هزینه ی تعمیرات یخچال ساید فریجیدر در تبریز، با توجه به مشکل پیش آمده متفاوت می باشد و در ابتدا تعمیرکار یخچال ساید بای ساید را مورد بررسی قرار می دهد و در صورت نیاز به تعویض قطعات، لوازم و … برآورد هزینه ها انجام می گیرد.

اگر خرابی ساید بای ساید فریجیدر به گونه ‌ای باشد که تعمیرکار بتواند آن را در محل تعمیر کند، تعمیر دستگاه در منزل و در محل راه‌ حل بسیار خوبی است اما اگر تعمیرکار تشخیص بدهد که باید برای انجام تعمیرات تخصصی، یخچال ساید دوو به تعمیرگاه منتقل شود، هزینه ی حمل و نقل ساید بای ساید دوو را نیز باید در نظر داشت.

تعمیرات و سرویس ساید فریجیدر در تبریز
تبریز فیکسر

نیاز به یک سرویس کار مطمئن و کار بلد دارید؟

تبریز فیکسر به عنوان یک نمایندگی فعال در زمینه سرویس، تعمیرات و نگهداری انواع لوازم خانگی با استفاده از تیم متخصص آماده ارائه خدمت به همشهریان عزیز در تبریز می باشد. در صورت نیاز به سرویس و تعمیر محصولات این برند با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

هزینه سرویس و تعمیر ساید بای ساید به عواملی مختلفی بستگی دارد و برای تعیین هزینه دقیق باید دستگاه کارشناسی و عیب یابی شود.

زمان حضور تعمیرکار پس از ثبت در تبریز فیکسر بصورت توافقی بین تعمیرکار و مشتری از 1 الی 4 ساعت می باشد.

هزینه های تعمیرات ما بر اساس نرخ اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی در تبریز می باشد. علاوه بر این تمام سعی ما بر این می باشد که با هزینه و تعرفه های مناسبی خدمات خود را به همشهریان عزیز ارائه نماییم.

بله تمامی قطعات استفاده شده در تعمیر ساید بای ساید فریجیدر اصلی می باشد، اصل بودن قطعات مصرفی قبل از تعویض قابل رویت می باشند.