ساعت کاری: شنبه تا 5 شنبه از ساعت 8 الی 20

نمایندگی تعمیر ظرفشویی دوو در تبریز

در چند دهه ی گذشته ماشین های ظرفشویی بسیار پرکاربرد بوده اند به گونه ای که در هر خانه ای حداقل یک عدد ماشین ظرفشویی را مشاهده می نمایید.

دارندگان ماشین های ظرفشویی با استفاده از این وسیله کاربردی در شستن ظرف ها کار خود را بسیار راحت می نمایند؛ چرا که با استفاده از آن، شستن ظرف ها به امری ساده بدل شده است.

با اینکه ماشین ظرفشویی دوو یکی از با کیفیت ترین انواع مختلف ماشین های ظرفشویی موجود در بازار می باشد اما گاهی ممکن است دچار نقص فنی شود. در این صورت لازم است که شما برای تعمیر ظرفشویی دوو در تبریز، از کارشناسان و متخصصان با تجربه در این زمینه کمک بگیرید.

تعمیر ظرفشویی دوو

نیاز به یک سرویس کار مطمئن و کار بلد دارید؟

تبریز فیکسر به عنوان یک نمایندگی فعال در زمینه سرویس، تعمیرات و نگهداری انواع لوازم خانگی با استفاده از تیم متخصص آماده ارائه خدمت به همشهریان عزیز در تبریز می باشد. در صورت نیاز به سرویس و تعمیر محصولات این برند با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ارسال سریع کارشناس
تیم متخصص و حرفه ای
ضمانت قطعات خدمات
ضمانت بهترین قیمت

تعمیر ظرفشویی دوو در تبریز

ماشین ظرفشویی یکی از لوازم خانگی مهمی است که در زندگی روزمره استفاده می‌شود و در صورت بروز عیب و اشکال، می‌تواند به شدت دردسرساز شود.

در شرکت تبریز فیکسر، با بهره‌گیری از تیم کارشناسان مجرب و آموزش‌دیده، به شما خدمات تعمیر ظرفشویی دوو را با گارانتی ۶ ماهه ارائه می‌دهیم. با استفاده از قطعات اصلی و تجهیزات حرفه‌ای، تکنسین‌های ما در اسرع وقت در محل و در منزل شما حاضر می‌شوند و پس از عیب‌یابی، هزینه دقیق تعمیر را پیش از شروع کار به شما اعلام خواهند کرد. با اعتماد به شرکت تبریز فیکسر، ما به شما گارانتی کیفیت و رضایت کامل از خدماتمان را تضمین می‌کنیم.

شرایط تعمیر و خدمات پس از فروش ظرفشویی دوو

تعداد قطعات ماشین ظرفشویی دوو زیاد و ساختار آنها پیچیده است. به همین دلیل افراد تعمیر ظرفشویی دوو را به تعمیرکاری متخصص و مجرب می سپارند. موارد زیر از جمله خدماتی است که نمایندگی تبریز فیکسر برای سرویس، رفع نقص و عیب‌یابی ماشین ظرفشویی دوو به شما ارائه می‌دهد:

 • عیب‌یابی و تعمیرات هیدروستات ظرفشویی (Dishwasher Hydrostat)
 • عیب‌یابی و تعمیرات هیتر ماشین ظرفشویی (Dishwasher Heater)
 • تعمیرات انواع ظرفشویی دوو قدیم و جدید
 • رفع هرگونه خطا در ظرفشویی دوو
 • عیب‌یابی الکترونیکی ظرفشویی، تعویض و تعمیر قطعات و لوازم آن.
تعمیر ظرفشویی دوو

قیمت تعمیرات ظرفشویی دوو در تبریز

هزینه تعمیر ظرفشویی دوو در تبریز، متناسب با مشکل و مدل دستگاه شما متغیر می باشد. توجه داشته باشید که قبل از حضور تعمیرکار در محل شما نمیتوانیم عدد دقیقی از هزینه تعمیرات ظرفشویی دوو در اختیار شما قرار دهیم.

با توجه به کیفیت قطعات استفاده شده، مدت زمان گارانتی، نیاز به انتقال ظرفشویی به تعمیرگاه، عیوب و مشکلات ماشین ظرفشویی دوو و عوامل دیگر، هزینه های سرویس و تعمیرات کاملا متفاوت خواهد بود. همچنین کلیه ی هزینه های تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در مرکز تبریز فیکسر، طبق تعرفه و نرخ اتحادیه می باشد.

تعمیر ظرفشویی دوو

برخی مشکلات ظرفشویی دوو در تبریز

متخصصان تبریز فیکسر با گذراندن دوره‌های آموزشی، دارای تخصص و دانش و تجربه ی بالا در عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی دوو می باشند. در صورت مشاهده ی هر کدام از این مشکلات با دفتر مرکزی ما تماس حاصل فرمایید:

 • جمع شدن آب در ماشین ظرفشویی

  در صورتی‌ که آب ماشین ظرفشویی دوو تخلیه نمی‌ شود، حتما مسیر خروج آب، اتصالات زیر سینک، فاضلاب و شیلنگ خروج آب را بررسی کنید. اگر این مسیرها دچار گرفتگی نبود، به احتمال زیاد پمپ تخلیه ی ظرفشویی دوو آسیب دیده است.

 • کاهش کیفیت شستشوی ظروف در ماشین ظرفشویی

  اصلی‌ ترین دلیل شستشوی نامناسب، مواد شوینده ی نامرغوب است. اگر از کیفیت شوینده ی ظرفشویی دوو مورد استفاده ی خود اطمینان دارید، احتمالا مخازن و صفحات داخلی ظرفشویی دچار جرم‌ گرفتگی شده است.

 • وارد نشدن آب به داخل ظرفشویی

   درصورت خرابی قطعه ی آکواستاپ، آب به‌هیچ‌ وجه وارد ظرفشویی دوو نمی‌شود.

 • باقی ماندن کف روی ظرف‌ ها

  در صورت نشتی مخزن، ممکن است ظرفشویی بیش از حد طبیعی کف تولید کند.

 • صدای زیاد و ناهنجار ماشین ظرفشویی

  در صورت شنیدن صدای بلند و غیرطبیعی از ظرفشویی  دوو، احتمالا در یکی از قسمت‌ های اصلی ماشین ظرفشویی، چیزی گیر کرده است.

نیاز به یک سرویس کار مطمئن و کار بلد دارید؟

تبریز فیکسر به عنوان یک نمایندگی فعال در زمینه سرویس، تعمیرات و نگهداری انواع لوازم خانگی با استفاده از تیم متخصص آماده ارائه خدمت به همشهریان عزیز در تبریز می باشد. در صورت نیاز به سرویس و تعمیر محصولات این برند با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در تبریز بستگی به مشکل و خرابی ماشین ظرفشویی دارد که آیا ماشین ظرفشویی شما نیاز به تعمیرات دارد یا تعویض قطعات؟

برای رفع این مشکل، ابتدا برق و پریز را با وسیله دیگری امتحان کنید. اگر درست بود ممکن است مشکل از دکمه ی پاور ظرفشویی باشد. در این شرایط با تعمیرکار ماشین ظرفشویی دوو تماس بگیرید.

اولین دلیل این مشکل، می تواند گیر کردن شلنگ یا بسته شدن شیر ورودی آب باشد. باید شلنگ و ورودی آب بررسی شود. برخی مواقع شناور قطع کننده آب رو به بالا حرکت کرده و آب ورودی را قطع می کند. همچنین ممکن است یک جسم خارجی مثل تکه ای غذا، شناور را از کار انداخته باشد.

فیلتر ماشین ظرفشویی دوو برای جلوگیری از ورود تکه های غذای چسبیده به ظرف ها و همچنین جلوگیری از ورود زباله‌ها به خروجی فاضلاب دستگاه می باشد.