ساعت کاری: شنبه تا 5 شنبه از ساعت 8 الی 20

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر فریجیدر در تبریز

برند موفق فریجیدر توانسته است با ارائه ی خدمات حرفه ای خود و با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و به کار بردن تجهیزاتی مدرن افتخاری دیگر را در زمینه ی تعمیرات یخچال فریزر رقم بزند.

بد نیست بدانید که اگر به هر دلیلی یخچال شما نیاز به تعمیر فوری داشته باشد تیم ما در اسرع وقت در محل حضور یافته و به تعمیر یخچال فریزر فریجیدر در تبریز و در محل زندگی شما می پردازد.

تعمیر یخچال فریزر فریجیدر

نیاز به یک سرویس کار مطمئن و کار بلد دارید؟

تبریز فیکسر به عنوان یک نمایندگی فعال در زمینه سرویس، تعمیرات و نگهداری انواع لوازم خانگی با استفاده از تیم متخصص آماده ارائه خدمت به همشهریان عزیز در تبریز می باشد. در صورت نیاز به سرویس و تعمیر محصولات این برند با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ارسال سریع کارشناس
تیم متخصص و حرفه ای
ضمانت قطعات خدمات
ضمانت بهترین قیمت

مزایای تعمیر یخچال فریزر در منزل

 • ضمانت عملکرد

  جالب است بدانید که بسیاری از تعمیرات برای کاری که انجام می شود دارای ضمانت هستند. به همین جهت اگر یخچال فریزر شما دچار مشکل گردد می توانید از خدمات پس از فروش استفاده نمایید. 

 • گزینه ی اقتصادی تر

  نکته ی مهمی که در این زمینه وجود دارد این است که تعمیر یخچال فریزر فریجیدر در تبریز نسبت به خرید یک دستگاه جدید هزینه ی کمتری به همراه دارد. چرا که با استفاده از خدمات تعمیرات در منزل گزینه ی اقتصادی تر پیش روی شما قرار می گیرد. 

 • رفع مشکلات فوری

  به وسیله ی خدمات تعمیر یخچال فریزر در منزل  انواع مشکلات و نواقص فنی آن شناسایی و رفع می گردد. به وسیله ی این کار شما می توانید به صورت چشم گیری از افزایش مشکلات و خسارات جلوگیری نمایید. 

 • راحتی و سهولت بیشتر

  همچنین به وسیله ی تعمیر یخچال فریزر در محل زندگی خود به راحتی می توانید به تعمیر کار دسترسی داشته و بر فرآیند تعمیر نظارت داشته باشید.

 • صرفه جویی در زمان

  بهتر است بدانید که دیگر نیازی به حمل یخچال به کارگاه و یا مرکز تعمیرات نخواهید داشت. به همین جهت شما می توانید در زمان صرفه جویی نموده و نیازی به تخلیه و بارگیری دستگاه نخواهید داشت.

تعمیرات و سرویس یخچال فریزر فریجیدر

خدمات تخصصی تعمیر یخچال فریجیدر در تبریز

از خدمات تخصصی تعمیر یخچال فریجیدر در تبریز می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • تعمیر انواع یخچال خانگی
 • پشتیبانی و مشاوره فنی
 • تعویض قطعات
 • خدمات تعمیرات اورژانسی
 • تعمیر یخساز و فریزر
 • تعمیر یخچال های صنعتی و فروشگاهی
تعمیرات یخچال فریزر فریجیدر

مزایای استفاده از خدمات تعمیر یخچال فریجیدر در تبریز

 • رضایت مشتریان

  رضایت مشتریان از نکات بسیار فریجیدر در تبریز می باشد. چرا که این نمایندگی همواره تلاش نموده است که رضایت مشتریان خود را جلب نماید و این نکته از اصول مهم این مجموعه می باشد. 

 • مشاوره فنی

  به شما اطمینان داده می شود که تعمیر یخچال فریزر فریجیدر در تبریز به مشتریان خود پشتیبانی فنی ارائه داده تا  شما بتوانید از یخچال فریزر خود به بهترین نحو ممکن استفاده نمایید و دیگر نگران تعمیر و خرابی دستگاه خود نباشید و با خیالی آسوده از آن استفاده نمایید. 

 • قطعات اورجینال و با کیفیت

  همچنین لازم است که این نکته مهم را به خاطر بسپارید که ما به مشتریان خود پشتیبانی فنی در هر زمانی ارائه می دهیم و سعی می کنیم که به آنها در بهینه سازی و نگه داری عملکرد یخچال فریزر کمک نماییم. 

نیاز به یک سرویس کار مطمئن و کار بلد دارید؟

تبریز فیکسر به عنوان یک نمایندگی فعال در زمینه سرویس، تعمیرات و نگهداری انواع لوازم خانگی با استفاده از تیم متخصص آماده ارائه خدمت به همشهریان عزیز در تبریز می باشد. در صورت نیاز به سرویس و تعمیر محصولات این برند با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

هزینه سرویس و تعمیر یخچال فریزر فریجیدر به عواملی مختلفی بستگی دارد و برای تعیین هزینه دقیق باید دستگاه کارشناسی و عیب یابی شود.

زمان حضور تعمیرکار پس از ثبت در تبریز فیکسر بصورت توافقی بین تعمیرکار و مشتری از 1 الی 4 ساعت می باشد.

هزینه های تعمیرات ما بر اساس نرخ اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی در تبریز می باشد. علاوه بر این تمام سعی ما بر این می باشد که با هزینه و تعرفه های مناسبی خدمات خود را به همشهریان عزیز ارائه نماییم.

بله تمامی قطعات استفاده شده در تعمیر یخچال فریزر فریجیدر اصلی می باشد، اصل بودن قطعات مصرفی قبل از تعویض قابل رویت می باشند.