ساعت کاری: شنبه تا 5 شنبه از ساعت 8 الی 20

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تبریز

 امروزه وابستگی ما به لوازم برقی زیاد شده و خرابی لوازم برقی ممکن است زندگی عادی ما را دچار اختلال کند.ماشین لباسشویی از لوازم خانگی برقی مورد نیاز هر منزلی است و بسیار پرطرفدار است.

اگر لباسشویی سامسونگ نیاز به تعمیر پیدا کند، باید از نمایندگی های مجاز و کارشناسان مجرب کمک بگیرید و تعمیرات لباسشویی سامسونگ در تبریز را به افراد غیر حرفه ای نسپارید که ممکن است متحمل خسارت جبران ناپذیری شوید.

نمایندگی ما در تبریز، تمام خدمات نصب، سرویس و تعمیرات مدل های لباسشویی سامسونگ را انجام می‌دهد.

اگر دستگاه، روشن نمی شود، ارور یا خطایی دارد، بوی سوختگی می دهد و … هر چه سریعتر با نمایندگی تعمیرات ما در تبریز تماس بگیرید و از تجربیات تکنسین های مجموعه ی ما، با هزینه ای مقرون به صرفه در بهره مند شوید.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

نیاز به یک سرویس کار مطمئن و کار بلد دارید؟

تبریز فیکسر به عنوان یک نمایندگی فعال در زمینه سرویس، تعمیرات و نگهداری انواع لوازم خانگی با استفاده از تیم متخصص آماده ارائه خدمت به همشهریان عزیز در تبریز می باشد. در صورت نیاز به سرویس و تعمیر محصولات این برند با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ارسال سریع کارشناس
تیم متخصص و حرفه ای
ضمانت قطعات خدمات
ضمانت بهترین قیمت

تعمیرات لباسشویی سامسونگ در تبریز

هر دستگاهی بعد از مدتی استفاده نیاز به رسیدگی دارد و یا ممکن است دچار خطا یا ایراداتی هم شود که ما با استفاده از کدها و اعدادی که بر صفحه نمایشگر دستگاه نمایان می شوند می توانیم تا حدودی به ایرادات آن دستگاه پی ببریم و مواقعی ممکن است به سادگی قابل حل باشد و خودمان به راحتی بتوانیم آن ایراد را حل کنیم و مواقعی هم که مشکل جدی داشته باشد، برای تعمیر لباسشویی سامسونگ از تکنسین ها و تعمیرکاران حرفه ای کمک بگیریم.

از ایرادات متداول در ماشین لباسشویی سامسونگ، می توان به عدم آبگیری دستگاه و وارد نشدن آب به آن، روشن نشدن لباسشویی بعد از تنظیم تایمر دستگاه، قطع شدن عملیات بعد از آبگیری، نشتی دستگاه، سر و صدای زیاد داشتن ماشین لباسشویی و نمایش کد ها یا ارور ها در صفحه نمایش و… اشاره نمود.که شما می توانید با نمایندگی تعمیر و سرویس لباسشویی سامسونگ در تبریز تماس حاصل فرمایید و از تخصص کادر ما بهره مند شوید.

تعمیر و سرویس لباسشویی سامسونگ

هزینه تعمیر لباسشویی سامسونگ در تبریز

حتما برای شما هم دغدغه است که هزینه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تبریز چقدر می شود. تکنسین ها، پس از بررسی و عیب یابی دستگاه، هزینه حدودی را به شما اعلام می کنند.

هزینه ها با توجه به نوع و شدت خرابی قطعات و دلایل بروز مشکل در دستگاه تخمین زده می شود. در نمایندگی تبریز فیکسر تمامی هزینه ها و قیمت قطعات بر مبنای نرخ اتحادیه می باشد و حتی به مشتریان خود نیز تخفیفاتی ارائه می دهند.

ابتدا تعمیرکار علت ایراد را در ماشین لباسشویی تعیین می کند، پس از آن تعیین می کند که باید برای رفع ایراد، چه اقداماتی انجام دهد. تعمیر هر یک از قطعات هزینه مشخصی دارد و پاکسازی فیلترها هم زیاد گران تمام نمی شود. اگر هم قرار باشد که یک یا چند قطعه تعویض شود، قیمت قطعه جدید هم به هزینه نهایی تعمیرات اضافه می شود.

نمایندگی تبریز فیکسر به عنوان یکی از بهترین مراکز تعمیرات در شهر تبریز شناخته شده است و بعد از انجام تعمیرات لباسشویی سامسونگ تیم تعمیراتی ما با مشتریان در ارتباط می مانند تا از رضایت آنها اطمینان حاصل کنند و همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما مشتریان عزیز می باشند.

تعمیرات لباسشویی سامسونگ

نیاز به یک سرویس کار مطمئن و کار بلد دارید؟

تبریز فیکسر به عنوان یک نمایندگی فعال در زمینه سرویس، تعمیرات و نگهداری انواع لوازم خانگی با استفاده از تیم متخصص آماده ارائه خدمت به همشهریان عزیز در تبریز می باشد. در صورت نیاز به سرویس و تعمیر محصولات این برند با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

هزینه سرویس و تعمیر لباسشویی سامسونگ به عواملی مختلفی بستگی دارد و برای تعیین هزینه دقیق باید دستگاه کارشناسی و عیب یابی شود.

زمان حضور تعمیرکار پس از ثبت در تبریز فیکسر بصورت توافقی بین تعمیرکار و مشتری از 1 الی 4 ساعت می باشد.

هزینه های تعمیرات ما بر اساس نرخ اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی در تبریز می باشد. علاوه بر این تمام سعی ما بر این می باشد که با هزینه و تعرفه های مناسبی خدمات خود را به همشهریان عزیز ارائه نماییم.

بله تمامی قطعات استفاده شده در تعمیر لباسشویی سامسونگ اصلی می باشد، اصل بودن قطعات مصرفی قبل از تعویض قابل رویت می باشند.