ساعت کاری: شنبه تا 5 شنبه از ساعت 8 الی 20

نمایندگی تعمیر ظرفشویی فریجیدر در تبریز

برند فریجیدر در زمینه تولید لوازم خانگی دارای تنوع بی شماری است که همواره سعی  نموده به همراه تیم سازندگی خود نظر مشتریان  را جلب نماید و همچنین دارای نمایندگی پس از فروش می باشد که به ارائه خدمات  می پردازد. 

 زمانی که انواع  لوازم خانگی در منزل دچار مشکل و خرابی می گردد، سرویس کار این نمایندگی با توجه به نوع مشکلی که به وجود آمده است به عیب یابی و تعمیر دستگاه می پردازد.

حال به منظور بررسی تعمیر ظرفشویی فریجیدر در تبریز و ویژگی های این نمایندگی و چگونگی اعزام تکنسین های ماهر و مجرب به محل مورد نظر می پردازیم.

تعمیر ظرفشویی فریجیدر

نیاز به یک سرویس کار مطمئن و کار بلد دارید؟

تبریز فیکسر به عنوان یک نمایندگی فعال در زمینه سرویس، تعمیرات و نگهداری انواع لوازم خانگی با استفاده از تیم متخصص آماده ارائه خدمت به همشهریان عزیز در تبریز می باشد. در صورت نیاز به سرویس و تعمیر محصولات این برند با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ارسال سریع کارشناس
تیم متخصص و حرفه ای
ضمانت قطعات خدمات
ضمانت بهترین قیمت

ویژگی های نمایندگی تعمیرات ظرفشویی فریجیدر در تبریز

  • ارائه گارانتی سرویس و خدمات

    بهتر است بدانید که در صورت بروز و خرابی مجدد انواع لوازم خانگی مانند ماشین ظرفشویی و به علت مشکلی که شما جهت برطرف نمودن آن با نمایندگی فریجیدر تماس حاصل نموده اید به صورت رایگان و بر اساس تحویل گارانتی ماشین ظرفشویی شما  پشتیبانی می شود. 

  • مشخص نمودن زمان ارائه خدمات توسط شما

    همچنین اگر به هر دلیلی با نمایندگی تماس حاصل فرمایید و درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر در تبریز را ثبت نمایید سرویس کار مجموعه پس از تماس گرفتن با شما و انجام هماهنگی لازم بر اساس زمانی که تعیین می کنید در محل حضور می یابد.

سرویس ظرفشویی فریجیدر

مراحل درخواست تعمیرکار ظرفشویی فریجیدر در تبریز

به یاد داشته باشید که پس از انجام عملیات تعمیر ظرفشویی فریجیدر خود می توانید مراحل تسویه حساب را انجام دهید. این نکته را به خاطر بسپارید در محل زندگی شما تعمیرات ظرفشویی فریجیدر در تبریز انجام می شود.  همچنین شما می توانید با شماره های موجود در وب سایت اقدام  به برقراری تماس نمایید. سپس گزارش خرابی خود را ثبت نموده و به آسانی می توانید از کارشناسان نمایندگی فریجیدر مشاوره رایگان دریافت نمایید. 

بدین صورت نمایندگی به محل مورد نظر شما سرویس کار را اعزام می نماید. همچنین بهتر است بدانید که با تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر خود در محل زندگی دیگر شما نگران جا به جایی دستگاه خود نمی باشید و خیالتان از بابت آسیب دیدن آن در مسیر نمایندگی راحت است.

هزینه های تعمیر و سرویس تعمیر ظرفشویی فریجیدر در تبریز

بد نیست بدانید که در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی فریجیدر در تبریز تمامی هزینه ها بر مبنای نرخ تصویب شده از سوی اتحادیه می باشد. همچنین این مجموعه به مشتریان خود تخفیفاتی را ارائه می دهد. 

اما نکته ی بسیار مهمی که وجود دارد این است که این نمایندگی شامل مزایای بی شماری است که از آن جمله می توان به گزینه های زیر اشاره نمود: 

  • به مشتریان خود پس از ثبت درخواست مشاوره ارائه می دهد تا بدین وسیله انتخابی آزادانه داشته باشند. 

  • این مجموعه جزو بهترین ها از نظر میزان رضایت مشتریان می باشد. 

  • تعمیر ظرفشویی فریجیدر در تبریز توانسته است به منظور جلب رضایت مشتریان خود هزینه تعمیرات را قبل از انجام کار برآورد نماید. 

  • همچنین از قطعاتی صد در صد با کیفیت و اصل در هنگام تعمیرات ظرفشویی فریجیدر منزل شما به کار می برد.

سرویس ظرفشویی فریجیدر

نیاز به یک سرویس کار مطمئن و کار بلد دارید؟

تبریز فیکسر به عنوان یک نمایندگی فعال در زمینه سرویس، تعمیرات و نگهداری انواع لوازم خانگی با استفاده از تیم متخصص آماده ارائه خدمت به همشهریان عزیز در تبریز می باشد. در صورت نیاز به سرویس و تعمیر محصولات این برند با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

هزینه سرویس و تعمیر ظرفشویی فریجیدر به عواملی مختلفی بستگی دارد و برای تعیین هزینه دقیق باید دستگاه کارشناسی و عیب یابی شود.

زمان حضور تعمیرکار پس از ثبت در تبریز فیکسر بصورت توافقی بین تعمیرکار و مشتری از 1 الی 4 ساعت می باشد.

هزینه های تعمیرات ما بر اساس نرخ اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی در تبریز می باشد. علاوه بر این تمام سعی ما بر این می باشد که با هزینه و تعرفه های مناسبی خدمات خود را به همشهریان عزیز ارائه نماییم.

بله تمامی قطعات استفاده شده در تعمیر ظرفشویی فریجیدر اصلی می باشد، اصل بودن قطعات مصرفی قبل از تعویض قابل رویت می باشند.