ساعت کاری: شنبه تا 5 شنبه از ساعت 8 الی 20

نمایندگی تعمیر لباسشویی فریجیدر در تبریز

تعمیر لباسشویی فریجیدر در تبریز با در نظر گرفتن سیستم کدخوانی و خطایاب هوشمند این لوازم خانگی به سهولت انجام می شود. برای بهبود فرایند تعمیر باید به تعمیرکاران با تجربه و حرفه ای مراجعه کنید.

برای رفع هر گونه آسیب در ساختار این تجهیزات باید کدهای خطای موجود در سیستم را شناسایی کرده و بر این اساس ایرادات فنی را در قطعات بخش های مختلف پیدا کنید. به این ترتیب تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر ساده تر می شود. 

تعمیر لباسشویی فریجیدر

نیاز به یک سرویس کار مطمئن و کار بلد دارید؟

تبریز فیکسر به عنوان یک نمایندگی فعال در زمینه سرویس، تعمیرات و نگهداری انواع لوازم خانگی با استفاده از تیم متخصص آماده ارائه خدمت به همشهریان عزیز در تبریز می باشد. در صورت نیاز به سرویس و تعمیر محصولات این برند با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ارسال سریع کارشناس
تیم متخصص و حرفه ای
ضمانت قطعات خدمات
ضمانت بهترین قیمت

برخی مشکلات ماشین لباسشویی فریجیدر

 • تعمیر نشتی آب در لباسشویی 

  برای تعمیر لباسشویی فریجیدر در تبریز باید هر یک از مشکلات و آسیب های بخش های مختلف را مد نظر قرار دهید. مشکلات نشتی آب در این سیستم ها برای مصرف کنندگان دردسرهای بسیاری به همراه دارند. در خصوص حل این مشکلات سنسورهای فشار آب مورد توجه قرار می گیرند. بهتر است شلنگ های هوای دستگاه را نیز برای رسیدگی به این مشکلات تعویض کنید. در صورت نشتی شلنگ بهتر است سنسورهای بخش فشار آب را نیز تعویض کنید. این مشکلات با ارور E13  در سیستم لباسشویی نمایش داده می شوند. 

 • تعمیر سوییچ لباسشویی 

  یکی دیگر از بخش هایی که در سیستم لباسشویی نیاز به تعمیر دارد، قطعه سوییچ است. برای تعمیر لباسشویی فریجیدر در تبریز باید ایرادات فنی سوییچ نی مغناطیسی را مد نظر قرار دهید. برای رفع این مشکلات در برخی موارد باید آهنربای دستگاه تعویض شود. در برخی موارد نیز باید کل سیستم سوییچ نی تعویض شود. این مشکلات با ارور F21 در سیستم لباسشویی مشخص می شوند. 

 • تعمیرات رله پمپ لباسشویی

  یکی دیگر از خدمات تعمیر لباسشویی فریجیدر در تبریز مربوط به بخش رله و پمپ این تجهیزات است. برای این منظور باید صفحه کنترل الکترونیکی دستگاه را تعویض یا تعویض کنید. پس از این امر بخش رله پمپ فرایند تخلیه را به درستی انجام می دهد. این مشکلات با ارور E23 و E24 مشخص می شوند و مصرف کننده را از وجود قطعات آسیب دیده مطلع می کنند. 

 • تعمیرات سنسور لباسشویی

  در هر لباسشویی سنسورها وظیفه بسیار مهمی بر عهده دارند. در صورتی که سنسور فشار آب با برد الکترونیکی دستگاه به خوبی ارتباط برقرار نکند، مشکلات بسیاری در سیستم لباسشویی شما به وجود می آید. در صورتی که دستگاه شما دارای نمایشگر دیجیتال باشد، ارور e31 را که مربوط به سنسورهای دستگاه است مشاهده خواهید کرد. برای تعمیر دستگاه باید واشرهای موجود در لباسشویی را جدا کنید. بررسی اتصالات سیمی بین سنسورهای فشار و برد نیز یکی از دلایل خرابی این قطعات به شمار می رود. در صورت خرابی سیم کشی باید این قطعات جایگزین شوند. 

 • تعمیرات لوله های هوای لباسشویی 

  در فرایند تعمیر لباسشویی فریجیدر در تبریز بررسی لوله های هوا و عدم وجود مشکلات گرفتگی در آن ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. گرفتگی لوله های هوا عملکرد این تجهیزات را با مشکلات جدی رو به رو می کند. برای رفع این آسیب ها باید سنسورهای فشار آب را بررسی کنید. در شرایطی که سنسورها دچار آسیب شده باشند، لوله های هوا نیز آسیب می بینند. به این ترتیب سیستم لباسشویی کارایی لازم را نخواهد داشت. 

سرویس و تعمیرات لباسشویی فریجیدر

هزینه تعمیر لباسشویی فریجیدر در تبریز

هزینه تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی فریجیدر در تبریز با توجه به مشکل پیش آمده متفاوت است و در ابتدا تعمیرکار ماشین لباسشویی فریجیدر را مورد بررسی قرار می دهد و در صورت نیاز به تعویض قطعه و … برآورد هزینه انجام می گیرد.

اگر خرابی لباسشویی فریجیدر به گونه ‌ای باشد که تعمیرکار بتواند آن را در محل تعمیر کند، تعمیر دستگاه در منزل راه‌ حل بسیار خوبی است اما اگر تعمیرکار تشخیص بدهد که باید برای انجام تعمیرات تخصصی، ماشین لباسشویی فریجیدر به تعمیرگاه منتقل شود، هزینه ی حمل و نقل لباسشویی فریجیدر را نیز باید در نظر داشت.

تعمیرات لباسشویی فریجیدر

نیاز به یک سرویس کار مطمئن و کار بلد دارید؟

تبریز فیکسر به عنوان یک نمایندگی فعال در زمینه سرویس، تعمیرات و نگهداری انواع لوازم خانگی با استفاده از تیم متخصص آماده ارائه خدمت به همشهریان عزیز در تبریز می باشد. در صورت نیاز به سرویس و تعمیر محصولات این برند با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

هزینه سرویس و تعمیر لباسشویی فریجیدر به عواملی مختلفی بستگی دارد و برای تعیین هزینه دقیق باید دستگاه کارشناسی و عیب یابی شود.

زمان حضور تعمیرکار پس از ثبت در تبریز فیکسر بصورت توافقی بین تعمیرکار و مشتری از 1 الی 4 ساعت می باشد.

هزینه های تعمیرات ما بر اساس نرخ اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی در تبریز می باشد. علاوه بر این تمام سعی ما بر این می باشد که با هزینه و تعرفه های مناسبی خدمات خود را به همشهریان عزیز ارائه نماییم.

بله تمامی قطعات استفاده شده در تعمیر لباسشویی فریجیدر اصلی می باشد، اصل بودن قطعات مصرفی قبل از تعویض قابل رویت می باشند.