ساعت کاری: شنبه تا 5 شنبه از ساعت 8 الی 20

درباره تبریز فیکسر

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی تبریز فیکسر، با بیش از چندین سال سابقه، فعالیت رسمی خود را در تبریز به عنوان مرکز تعمیر لوازم خانگی آغاز نموده است. تبریز فیکسر در این سال ها سعی کرده که بهترین و سریع ترین خدمات را با مناسب ترین قیمت به همشهریان گرامی در شهر تبریز ارائه دهد.

تبریز فیکسر به عنوان نمایندگی مجاز در انجام خدمات و تعمیرات تخصصی لوازم خانگی برندهای مختلف اعم از: دوو، اسنوا، ال جی، سامسونگ، بوش، جنرال الکتریک، فریجیدر، بلومبرگ، آاگ و … در سراسر شهر تبریز می باشد.

خدمات تبریز فیکسر، شامل سرویس و تعمیر انواع لوازم خانگی این برندها شامل ساید بای ساید، یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و … می باشد. از ویژگی های نمایندگی تبریز فیکسر می توان به استفاده از قطعات اصل دارای گارانتی اشاره کرد.

یکی از مهم ترین دلایل استقبال مشتریان از نمایندگی تبریز فیکسر، رضایت آن ها از خدمات ارائه شده می باشد زیرا نشان از اعتماد و اطمینان آن ها به تبریز فیکسر می باشد. تکنسین های این مرکز پس از گذراندن دوره های آموزشی تخصصی و حرفه ای، وارد تیم تعمیراتی تبریز فیکسر شده اند و تمامی مشکلات دستگاه ها و لوازم را در کم ترین زمان و با دقت و بهترین کیفیت رفع خواهند کرد.

ساعات کاری

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 08:00 – 20:00

نشانی دفتر مرکزی

تبریز، مقصودیه، خیابان هفده شهریور، کوچه سیدلر