ساعت کاری: شنبه تا 5 شنبه از ساعت 8 الی 20

نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ در تبریز

امروزه وابستگی ما به لوازم برقی زیاد شده و خرابی لوازم برقی ممکن است زندگی عادی ما را دچار اختلال کند.

ماشین ظرفشویی سامسونگ نیز از لوازم خانگی برقی مورد نیاز هر منزلی است و بسیار پرطرفدار است که اگر نیاز به تعمیر پیدا کند، باید از نمایندگی های مجاز و کارشناسان مجرب کمک بگیرید و تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در تبریز را به افراد غیرحرفه ای نسپارید که ممکن است متحمل خسارت جبران ناپذیری شوید.

نمایندگی ما در تبریز نصب، سرویس و تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در تبریز را انجام می‌دهد. اگر دستگاه، روشن نمی شود، ارور یا خطایی دارد، بوی سوختگی می دهد و … هرچه سریعتر با نمایندگی تعمیرات ما در تبریز تماس بگیرید و از تجربیات تکنسین های مجموعه ما با هزینه ای مقرون به صرفه در بهره مند شوید.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

نیاز به یک سرویس کار مطمئن و کار بلد دارید؟

تبریز فیکسر به عنوان یک نمایندگی فعال در زمینه سرویس، تعمیرات و نگهداری انواع لوازم خانگی با استفاده از تیم متخصص آماده ارائه خدمت به همشهریان عزیز در تبریز می باشد. در صورت نیاز به سرویس و تعمیر محصولات این برند با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ارسال سریع کارشناس
تیم متخصص و حرفه ای
ضمانت قطعات خدمات
ضمانت بهترین قیمت
تعمیر و سرویس ظرفشویی سامسونگ

مشکلات متداول ظرفشویی سامسونگ

ماشین ظرفشویی روشن نمی شود.

اگر ماشین ظرفشویی سامسونگ شما روشن نمی شود، اطمینان حاصل کنید که درب آن بسته شده باشد. همچنین باید مطمئن شوید که سیم برق به پریز متصل باشد و کل اتصال برق را باید بررسی کنید و مطمئن شوید که برق وارد ماشین ظرفشویی می شود. اگر چراغ ماشین ظرفشویی روشن نشد فیوز را چک کنید اگر مشکل برطرف نشد بهتر است از یک تعمیر کار کمک بگیرید.

ماشین ظرفشویی صدای زیادی تولید می کند.

اگر به تازگی صدای ظرفشویی شما تغییر کرده احتمالا مشکل جدی برای آن به وجود آمده است. این صدا ممکن است به دلیل وجود ایرادی در پمپ ماشین ظرفشویی باشد و یا اینکه ظرف ها را به درستی در ماشین قرار نداده اید یا آبپاش خراب شده باشد. 

ماشین ظرفشویی نشتی آب دارد.

یکی از مشکلات رایج که امکان دارد برای هر ماشین ظرفشویی پیش بیاید نشتی آب آن است . از جمله مواردی که باعث به وجود آمدن این مشکل می شود خرابی واشر لاستیکی و یا خرابی بست درب می تواند باشد، همچنین شلنگ تخلیه را هم چک کنید،که سوراخ و یا مسدود نشده باشد. به علاوه ممکن است پمپ ماشین ظرفشویی خراب و یا بست پمپ شل شده باشد. در هر صورت برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تبریز، حتما از یک تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید.

 ماشین ظرفشویی بوی نامطبوعی دارد.

این بوی بد می تواند ناشی از گرفته شدن فیلتر تخلیه توسط ذرات باقیمانده غذا و پسماندها باشد . گاهی هم در سوراخ های آبپاش ذراتی از مواد غذایی گیر می کنند که ایجاد بوی نامطبوع، می کنند.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ

حتما برای شما هم دغدغه است که هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تبریز چقدر می شود. تکنسین ها، پس از بررسی و عیب یابی دستگاه، هزینه حدودی به شما اعلام می کنند.

هزینه ها با توجه به نوع و شدت خرابی قطعات و دلایل بروز مشکل در دستگاه تخمین زده می شود. در نمایندگی تبریز فیکسر تمامی هزینه ها و قیمت قطعات بر مبنای نرخ اتحادیه می باشد و حتی به مشتریان خود نیز تخفیفاتی ارائه می دهند.

تعمیرکار اول علت ایراد را در ماشین ظرفشویی تعیین می کند، پس از آن، تعیین می کند که برای رفع ایراد، چه اقداماتی انجام دهد. تعمیر هر یک از قطعات هزینه مشخصی دارد.

اگر هم قرار باشد که یک یا چند قطعه تعویض شود که قیمت قطعه جدید هم به هزینه نهایی تعمیر و سرویس ظرفشویی سامسونگ اضافه می شود.

نمایندگی تبریز فیکسر به عنوان یکی از بهترین مراکز تعمیر ظرفشویی سامسونگ در تبریز شناخته شده اند و بعد از انجام تعمیرات، تیم تعمیراتی ما با مشتریان در ارتباط می مانند تا از رضایت آنها اطمینان حاصل کنند و همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما مشتریان عزیز می باشند.

تعمیر ظرفشویی سامسونگ

نیاز به یک سرویس کار مطمئن و کار بلد دارید؟

تبریز فیکسر به عنوان یک نمایندگی فعال در زمینه سرویس، تعمیرات و نگهداری انواع لوازم خانگی با استفاده از تیم متخصص آماده ارائه خدمت به همشهریان عزیز در تبریز می باشد. در صورت نیاز به سرویس و تعمیر محصولات این برند با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

هزینه سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ به عواملی مختلفی بستگی دارد و برای تعیین هزینه دقیق باید دستگاه کارشناسی و عیب یابی شود.

زمان حضور تعمیرکار پس از ثبت در تبریز فیکسر بصورت توافقی بین تعمیرکار و مشتری از 1 الی 4 ساعت می باشد.

هزینه های تعمیرات ما بر اساس نرخ اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی در تبریز می باشد. علاوه بر این تمام سعی ما بر این می باشد که با هزینه و تعرفه های مناسبی خدمات خود را به همشهریان عزیز ارائه نماییم.

بله تمامی قطعات استفاده شده در تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ اصلی می باشد، اصل بودن قطعات مصرفی قبل از تعویض قابل رویت می باشند.