ساعت کاری: شنبه تا 5 شنبه از ساعت 8 الی 20

نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش در تبریز

خدمات تعمیر ظرفشویی بوش در تبریز با کیفیت بسیار بالایی در نمایندگی حرفه ای تبریز فیکسر ارائه می شوند. این خدمات کاربردی با در نظر گرفتن ایرادات فنی و مکانیکی موجود در این لوازم خانگی انجام می گیرند.

در صورتی که می خواهید دستگاه شما در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین ترین هزینه ها تعمیر شود، باید به دنبال یک مرکز تعمیراتی معتبر بگردید.

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

نیاز به یک سرویس کار مطمئن و کار بلد دارید؟

تبریز فیکسر به عنوان یک نمایندگی فعال در زمینه سرویس، تعمیرات و نگهداری انواع لوازم خانگی با استفاده از تیم متخصص آماده ارائه خدمت به همشهریان عزیز در تبریز می باشد. در صورت نیاز به سرویس و تعمیر محصولات این برند با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ارسال سریع کارشناس
تیم متخصص و حرفه ای
ضمانت قطعات خدمات
ضمانت بهترین قیمت

نحوه تعمیر ظرفشویی بوش در نمایندگی تبریز

در مرکز تعمیر ظرفشویی بوش در تبریز خدمات تعمیراتی در چند مرحله ارائه می شوند. در بخش اول مشتریان با تلفن های مرکزی این مجموعه تماس حاصل نموده و از نظرات کارشناسان فنی برای تعمیر دستگاه خود کمک می گیرند. شما می توانید به این کارشناسان حرفه ای مشکلات و آسیب های فنی ظرفشویی خود را اطلاع دهید تا از راهنمایی های آن ها بهره مند شوید. 

در مرحله بعدی تعمیرکاران این مجموعه برای رسیدگی به مشکلات شما به محل مورد نظر اعزام می شوند. تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در تبریز در محل مورد نظر مشتریان ارائه شده و در وقت و انرژی افراد صرفه جویی می کند.

به این ترتیب نیازی به حمل و جا به جایی دستگاه های سنگین و لوازم خانگی بزرگ منزل خود نخواهید داشت. سپس تعمیرات مربوط به هر یک از دستگاه ها بر اساس ایرادات موجود در آن ها انجام می گیرند. در صورت نیاز به تعویض برخی قطعات، از قطعات اصل و اورجینال در این مجموعه استفاده خواهد شد.

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در تبریز

برای تعمیر ظرفشویی بوش در تبریز باید به برخی نکات و دستورالعمل ها دقت داشته باشید که این فرایند را برای شما ساده تر می کنند. برخی از این موارد را در زیر مشاهده می کنید:

 1. برای تعمیر این دستگاه ها باید حتما آن را از برق بکشید و به صورت کامل خاموش کنید. به این ترتیب ایمنی فرایند تعمیراتی تامین خواهد شد. 

 2. در این زمینه باید حتما به دفترچه های راهنمای این لوازم خانگی مراجعه کنید. این دفترچه های راهنمایی مدل و نوع هر یک از قطعات دستگاه مشخص شده که فرایند تعمیر و عیب یابی آن ها را ساده تر می کند. 

 3. توصیه می کنیم برای سرویس ظرفشویی بوش در تبریز حتما از کارشناسان فنی معتبر کمک بخواهید. در صورتی که بدون دانش کافی قطعات موجود در دستگاه را بیرون بیاورید، ریسک آسیب دیدگی قطعات ظرفشویی شما افزایش می یابد. 

مشکلات رایج در ظرفشویی بوش

برای عیب یابی بهتر و دقیق تر در تعمیرات ظرفشویی بوش، برخی از رایج ترین آسیب های فنی این دستگاه را بررسی می کنیم:

 1. ایجاد بوی نامطلوب در سیستم ظرفشویی بوش

 2. کار نکردن دکمه های موجود بر ظرفشویی بوش

 3. تخلیه نشدن آب در سیستم ماشین ظرفشویی

 4. تمیز نشدن ظروف پس از شست و شو در ظرفشویی بوش

 5. ایجاد مشکلات نشتی آب در ساختار دستگاه پس از هر بار شست و شو

 6. باز نشدن قرص های شست و شوی مخصوص در دستگاه ظرفشویی

 7. خشک نشدن ظروف در دستگاه ظرفشویی

 8. مشکلات روشن نشدن دستگاه

تعمیرات ظرفشویی بوش

نیاز به یک سرویس کار مطمئن و کار بلد دارید؟

تبریز فیکسر به عنوان یک نمایندگی فعال در زمینه سرویس، تعمیرات و نگهداری انواع لوازم خانگی با استفاده از تیم متخصص آماده ارائه خدمت به همشهریان عزیز در تبریز می باشد. در صورت نیاز به سرویس و تعمیر محصولات این برند با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

هزینه سرویس و تعمیر ظرفشویی بوش به عواملی مختلفی بستگی دارد و برای تعیین هزینه دقیق باید دستگاه کارشناسی و عیب یابی شود.

زمان حضور تعمیرکار پس از ثبت در تبریز فیکسر بصورت توافقی بین تعمیرکار و مشتری از 1 الی 4 ساعت می باشد.

هزینه های تعمیرات ما بر اساس نرخ اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی در تبریز می باشد. علاوه بر این تمام سعی ما بر این می باشد که با هزینه و تعرفه های مناسبی خدمات خود را به همشهریان عزیز ارائه نماییم.

بله تمامی قطعات استفاده شده در تعمیر ظرفشویی بوش اصلی می باشد، اصل بودن قطعات مصرفی قبل از تعویض قابل رویت می باشند.