ساعت کاری: شنبه تا 5 شنبه از ساعت 8 الی 20

نمایندگی تعمیر ظرفشویی اسنوا در تبریز

مرکز تعمیر ظرفشویی اسنوا در تبریز یک مرکز تخصصی است که به تعمیر و خدمات مربوط به دستگاه‌های ظرفشویی اسنوا می‌پردازد. با تجربه و تخصص خود، این مرکز تعمیر توانسته است به یکی از معتبرترین و پیشروترین مراکز تعمیر در تبریز تبدیل شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا

نیاز به یک سرویس کار مطمئن و کار بلد دارید؟

تبریز فیکسر به عنوان یک نمایندگی فعال در زمینه سرویس، تعمیرات و نگهداری انواع لوازم خانگی با استفاده از تیم متخصص آماده ارائه خدمت به همشهریان عزیز در تبریز می باشد. در صورت نیاز به سرویس و تعمیر محصولات این برند با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ارسال سریع کارشناس
تیم متخصص و حرفه ای
ضمانت قطعات خدمات
ضمانت بهترین قیمت

شرایط تعمیر و خدمات پس از فروش ظرفشویی اسنوا

یکی از مواردی که همشهریان در هنگام تعمیرات ظرفشویی اسنوای خود با آن رو به رو می شوند، استفاده از خدمات پس از فروش ظرفشویی اسنوا می باشد.

دارندگان ماشین ظرفشویی اسنوا در صورتی که از برگه ی گارانتی برخوردار باشند و هنوز از تاریخ آن نگذشته باشد، می توانند از خدمات پس از فروشی که  نمایندگی تبریز فیکسر ارائه می کند، استفاده نمایند.

در برخی موارد نیز ممکن است مشکل ظرفشویی اسنوا شامل گارانتی نشود و یا از تاریخ گارانتی دستگاه گذشته باشد که در این صورت می توانند با تعمیرگاه مجاز تبریز فیکسر به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی اسنوا در سراسر شهر تبریز تماس برقرار کنند و از خدمات تعمیراتی این مرکز بهره مند شوند.

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا

مزایای تعمیر ظرفشویی اسنوا در تبریز

مرکز تعمیر ظرفشویی اسنوا در تبریز یک مرکز تخصصی است که به تعمیر و خدمات مربوط به دستگاه‌های ظرفشویی اسنوا می‌پردازد. با تجربه و تخصص خود، این مرکز تعمیر توانسته است به یکی از معتبرترین و پیشروترین مراکز تعمیر در تبریز تبدیل شود. ویژگی های برجسته ی زیر از جمله مزایای این مرکز محسوب می شوند:

 • قیمت مناسب و تعرفه شفاف

  نمایندگی تبریز فیکسر در شهر تبریز با ارائه ی قیمت مناسب و تعرفه شفاف به مشتریان خدمات خود را ارائه می‌دهد. این ویژگی برجسته باعث می‌شود که مشتریان بتوانند به راحتی هزینه تعمیر را پیش‌بینی کنند و هیچگونه هزینه‌های پنهانی یا مخفی نداشته باشند. قیمت مناسب به معنای ارائه خدمات با کیفیت در مقابل هزینه مناسب است.

 • تضمین کیفیت

  نمایندگی تعمیر ظرفشویی اسنوا در تبریز با ارائه خدمات با کیفیت و استفاده از قطعات اصلی، تضمین می‌کند که دستگاه شما با بهترین کارایی ممکن بازگردانده می‌شود و عملکرد بهینه را به شما ارائه می‌دهد.

 • گارانتی

  ما بر روی خدمات تعمیر ظرفشویی اسنوا در تبریز گارانتی ارائه می‌دهیم. پس از تعمیر دستگاه شما، تیم ما در دسترس شماست و در صورت بروز هرگونه سوال یا مشکل بعد از تعمیر، به شما کمک خواهد کرد.

 • تجربه و تخصص

  تعمیرکاران ما دارای تجربه و تخصص لازم در زمینه تعمیر ظرفشویی اسنوا هستند. آنها با محصولات اسنوا آشنا هستند و می‌توانند با دقت مشکلات را تشخیص دهند و راهکارهای مناسب را ارائه دهند.

اگر شما در تبریز دستگاه ظرفشویی اسنوا دارید و نیاز به تعمیر دارید، بهتر است از خدمات تعمیراتی ظرفشویی اسنوا در تبریز استفاده کنید. این مرکز تعمیر با قیمت مناسب، تجربه و تخصص، و استفاده از قطعات اصلی، به شما کمک خواهد کرد تا دستگاه خود را به حالت عملکرد ایده‌آل بازگردانید و از آن برای مدت طولانی بهره‌برداری کنید.

قیمت تعمیرات ظرفشویی اسنوا در تبریز

با توجه به نوع ایراد و خرابی ظرفشویی، هزینه ی تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی اسنوا متغیر می باشد. در واقع عوامل متعددی وجود دارد که بر روی هزینه ی تعمیرات تأثیر می گذارد مانند نوع و علت خرابی ها و یا مدت زمانی که برای تعمیر صرف می شود.

هنگام تعویض قطعات مختلف، هزینه ی تهیه ی قطعه به صورت جداگانه دریافت می شود و هزینه ی ایاب و ذهاب تعمیرکار نیز جداگانه می باشد. همشهریان عزیز برای آگاهی و اطلاعات بیشتر می توانند با مرکز تماس حاصل فرمایند.

سرویس ماشین ظرفشویی اسنوا

برخی مشکلات ظرفشویی اسنوا در تبریز

 • باقی ماندن غذا روی ظروف بعد از شستشو

  این مورد می تواند علل مختلفی داشته باشد، از جمله آب به مقدار لازم در دستگاه وارد نشده باشد. بیش از اندازه ظرف داخل ماشین ظرفشویی قرار داده اید به طوری که ظروف با یکدیگر تماس دارند.

 • تغییر رنگ دادن ظروف پلاستیکی بعد از شستشو

  گاهی ممکن است شما بعد از شستشو متوجه شوید که ظروف پلاستیکی شما با تغییر رنگ مواجه شده اند. در این صورت، شما باید چند مورد را بررسی کنید. اگر مقدار آبی که وارد دستگاه می شود و یا مواد شوینده شما کم باشد این مشکل می تواند به وجود بیاید.

 • چشمک زدن چراغ ماشین ظرفشویی

  در این هنگام اولین کار بررسی المنت و ترموستات است. این دو قطعه کمک می کنند که دمای آب بالا برود و به مقدار مناسب و تعریف شده برسد. اگر این قطعات خراب باشند، در نتیجه آب به میزان لازم گرم نمی شود و دستگاه این مورد را با چشمک زدن نشان می دهد. البته ممکن است کد خطایی نیز دریافت کنید.

 • تخلیه نشدن آب بعد از شستشو در ماشین ظرفشویی اسنوا

  اگر آب داخل دستگاه بعد از پایان شستشو خارج نشد، ممکن است مسیر خروج آب گرفته باشد. از این رو ابتدا پمپ تخلیه را بررسی کنید که با خرده های غذا و یا چیز دیگری دچار انسداد نشده باشد.

 • خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی اسنوا

  در این حالت چیدمان نامناسب ظرف ها در ماشین ظرفشویی اسنوا، ایجاد مشکل در مخزن آبکشی، خراب بودن کلاهک شوینده و خرابی قطعه های المنت و ترموستات را چک کنید.

 • کارنکردن ماشین ظرفشویی اسنوا

  در صورتی که دستگاه شما کار نمی کند باید موارد اتصال برق به دستگاه، قفل کودک، نیاز به ریست، بسته نبودن درب و خراب بودن قطعات را بررسی کنید.

در صوتی که احتمال خرابی قطعه ای از دستگاه را می دهید با کارشناسان ما تماس بگیرید و جهت عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در تبریز ثبت درخواست خدمات کنید.

نیاز به یک سرویس کار مطمئن و کار بلد دارید؟

تبریز فیکسر به عنوان یک نمایندگی فعال در زمینه سرویس، تعمیرات و نگهداری انواع لوازم خانگی با استفاده از تیم متخصص آماده ارائه خدمت به همشهریان عزیز در تبریز می باشد. در صورت نیاز به سرویس و تعمیر محصولات این برند با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در تبریز بستگی به مشکل و خرابی ماشین ظرفشویی دارد که آیا ماشین ظرفشویی شما نیاز به تعمیرات دارد یا تعویض قطعات؟

برای رفع این مشکل، ابتدا برق و پریز را با وسیله دیگری امتحان کنید. اگر درست بود ممکن است مشکل از دکمه ی پاور ظرفشویی باشد. در این شرایط با تعمیرکار ماشین ظرفشویی اسنوا تماس بگیرید.

اولین دلیل این مشکل، می تواند گیر کردن شلنگ یا بسته شدن شیر ورودی آب باشد. باید شلنگ و ورودی آب بررسی شود. برخی مواقع شناور قطع کننده آب رو به بالا حرکت کرده و آب ورودی را قطع می کند. همچنین ممکن است یک جسم خارجی مثل تکه ای غذا، شناور را از کار انداخته باشد.

فیلتر ماشین ظرفشویی اسنوا برای جلوگیری از ورود تکه های غذای چسبیده به ظرف ها و همچنین جلوگیری از ورود زباله‌ها به خروجی فاضلاب دستگاه می باشد.