ساعت کاری: شنبه تا 5 شنبه از ساعت 8 الی 20

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر بوش در تبریز

یکی از دستگاه های محبوب در خانه های مردم امروز یخچال فریزرهای بوش هستند که در صورت استفاده غیر اصولی، عمر طولانی و… با آسیب های جدی رو به رو می شوند.

برای تعمیر هر یک از این یخچال فریزرها باید حتما به یک مجموعه معتبر مراجعه کنید. در مراکز معتبر از قطعات اصل و اورجینال برای تعمیر یخچال فریزر بوش در تبریز استفاده می شود.

تعمیر یخچال فریزر بوش

نیاز به یک سرویس کار مطمئن و کار بلد دارید؟

تبریز فیکسر به عنوان یک نمایندگی فعال در زمینه سرویس، تعمیرات و نگهداری انواع لوازم خانگی با استفاده از تیم متخصص آماده ارائه خدمت به همشهریان عزیز در تبریز می باشد. در صورت نیاز به سرویس و تعمیر محصولات این برند با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ارسال سریع کارشناس
تیم متخصص و حرفه ای
ضمانت قطعات خدمات
ضمانت بهترین قیمت

مشکلات رایج یخچال فریزر بوش

برای تعمیر یخچال فریزر بوش در تبریز باید آسیب های فنی موجود در ساختار این لوازم خانگی را بررسی کنید. با مشخص شدن ایرادات فنی و آسیب های موجود در این تجهیزات فرایند تعمیر آن ها با دقت عمل بیشتری صورت می گیرد. برخی از این آسیب ها را در زیر مشاهده می کنید:

 • مشکلات انجماد مواد غذایی در یخچال فریزر 

  برای تعمیر یخچال فریزر بوش در تبریز باید هر یک از قطعات را به صورت مجزا بررسی کنید. در صورتی که مواد غذایی در فریزر شما منجمد شوند، باید به ترموستات دستگاه و برد کنترلی آن دقت داشته باشید. همچنین مشکلات مربوط به دمپر یخچال نیز زمینه ساز بروز انجماد مواد غذایی خواهند شد. سیستم ترمیستور این لوازم خانگی نیز گاها با آسیب هایی رو به رو می شود که سبب منجمد شدن دستگاه خواهد شد. 

 • مشکلات نشتی آب در یخچال فریزر 

  برای تعمیر یخچال فریزر بوش در تبریز مشکلات نشتی این لوازم خانگی نیز مورد توجه قرار می گیرند که در بسیاری از این تجهیزات اتفاق می افتند. در صورتی که زهکش بخش برفک زدایی در دستگاه آسیب دیده باشد، سبب نشتی آب در این تجهیزات اتفاق می افتند. شکستن فیلترهای آب موجود در این لوازم خانگی نیز سبب بروز نشتی آب خواهد شد. 

 • مشکلات گرم بودن محیط یخچال فریزر 

  در خصوص تعمیرات یخچال فریزر بوش در تبریز دمای این تجهیزات در وهله اول بررسی می شود. در صورتی که محیط یخچال گرم شود، یخچال کارایی مورد نظر را نخواهد داشت. در صورتی که فن اپراتور دستگاه آسیب دیده باشد، محیط یخچال گرم خواهد شد. همچنین قطعه دمپر نیز در برخی شرایط آسیب می بیند و سبب گرم شدن فضای یخچال می شود. در این شرایط سرمای کافی در سیستم فنی این لوازم خانگی به وجود نمی آید. 

 • مشکلات کار نکردن یخساز 

  برای تعمیر مشکلات کاز نکردن یخساز این لوازم خانگی باید برد یخساز و سوییچ ها و محرک های این قسمت را بررسی کنید. در صورتی که این قطعات آسیب دیده باشند، یخساز کار نکرده و کارکرد مارپیچ آن نیز با مشکلات جدی رو به رو می شود. 

 • مشکلات کار نکردن آب سرد کن یخچال 

  بخش آب سرد کن نیز در فرایند تعمیر یخچال فریزر بوش در تبریز بررسی شده و عملکرد صحیح آن ارزیابی خواهد شد. یخ زدن لوله های آب سردکن یخچال یکی از دلایل خرابی این تجهیزات به شمار می رود. همچنین بروز آسیب در بخش فیلترهای آب و سوییچ های درب یخچال نیز آب سرد کن را با مشکلات جدی رو به رو می کند. آسیب دیدن برد مربوط به آبسردکن یخچال نیز مشکلات مربوط به این قطعات را به وجود می آورد.

تعمیر و سرویس یخچال فریزر بوش

هزینه تعمیر یخچال فریزر بوش در تبریز

هزینه های تعمیر و سرویس یخچال فریزر بوش با توجه به مشکل پیش آمده متفاوت است و در ابتدا تعمیرکار یخچال فریزر را مورد بررسی قرار می دهد و در صورت نیاز به تعویض قطعه و … برآورده هزینه انجام می گیرد.

اگر خرابی و ایرادات یخچال فریزر بوش به گونه ‌ای باشد که تعمیرکار بتواند آن را در محل تعمیر کند، تعمیرات یخچال فریزر بوش در منزل راه‌ حل بسیار خوبی است اما اگر تعمیرکار تشخیص بدهد که باید برای انجام تعمیرات تخصصی، یخچال فریزر بوش به تعمیرگاه منتقل شود، هزینه ی حمل و نقل یخچال فریزر بوش را نیز باید در نظر داشت.

تعمیرات یخچال فریزر بوش

نیاز به یک سرویس کار مطمئن و کار بلد دارید؟

تبریز فیکسر به عنوان یک نمایندگی فعال در زمینه سرویس، تعمیرات و نگهداری انواع لوازم خانگی با استفاده از تیم متخصص آماده ارائه خدمت به همشهریان عزیز در تبریز می باشد. در صورت نیاز به سرویس و تعمیر محصولات این برند با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

هزینه سرویس و تعمیر یخچال فریزر بوش به عواملی مختلفی بستگی دارد و برای تعیین هزینه دقیق باید دستگاه کارشناسی و عیب یابی شود.

زمان حضور تعمیرکار پس از ثبت در تبریز فیکسر بصورت توافقی بین تعمیرکار و مشتری از 1 الی 4 ساعت می باشد.

هزینه های تعمیرات ما بر اساس نرخ اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی در تبریز می باشد. علاوه بر این تمام سعی ما بر این می باشد که با هزینه و تعرفه های مناسبی خدمات خود را به همشهریان عزیز ارائه نماییم.

بله تمامی قطعات استفاده شده در تعمیر یخچال فریزر بوش اصلی می باشد، اصل بودن قطعات مصرفی قبل از تعویض قابل رویت می باشند.