ساعت کاری: شنبه تا 5 شنبه از ساعت 8 الی 20

نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در تبریز

لباسشویی یکی از کاربردی ترین لوازم خانگی در منازل امروزی است. به همین خاطر ساختار فنی این تجهیزات در معرض آسیب های مختلف قرار می گیرد.

لباسشویی های برند بوش از بهترین و کاربردی ترین لوازم خانگی در این حوزه به شمار می روند.

با وجود قطعات با کیفیت به کار رفته در ساخت و آماده سازی هر یک از این لوازم خانگی، ریسک ایجاد آسیب در بخش ها و قطعات مختلف دستگاه همواره وجود دارد و ممکن است نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تبریز پیدا شود.

تعمیر ماشین لباسشویی بوش

نیاز به یک سرویس کار مطمئن و کار بلد دارید؟

تبریز فیکسر به عنوان یک نمایندگی فعال در زمینه سرویس، تعمیرات و نگهداری انواع لوازم خانگی با استفاده از تیم متخصص آماده ارائه خدمت به همشهریان عزیز در تبریز می باشد. در صورت نیاز به سرویس و تعمیر محصولات این برند با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ارسال سریع کارشناس
تیم متخصص و حرفه ای
ضمانت قطعات خدمات
ضمانت بهترین قیمت

برخی مشکلات لباسشویی بوش در تبریز

 • مشکل روشن نشدن لباسشویی بوش

  تعمیر لباسشویی بوش در تبریز و انواع لباسشویی های باکیفیت بوش با در نظر گرفتن ایرادات فنی موجود در هر یک از این تجهیزات انجام می گیرد. یکی از رایج ترین آسیب های فنی در این لوازم خانگی روشن نشدن دستگاه است.

  این مشکلات اغلب به سیستم برق رسانی دستگاه مربوط می شوند. همچنین ایجاد آسیب در بخش برد کنترلی دستگاه نیز زمینه ساز بروز این مشکلات خواهد بود. برد این لوازم خانگی وظیفه انتقال پیام های روشن و خاموش را بر عهده دارد و ایجاد آسیب در آن عملکرد کلی سیستم را با مشکلات جدی رو به رو می کند.
 • مشکل قبل شدن درب لباسشویی

  یکی دیگر از خدمات تعمیر لباسشویی بوش در تبریز مربوط به مشکلات درب ماشین لباسشویی است. در صورتی که درب دستگاه شما در حین استفاده به صورت ناگهانی قفل می شود، باید به سیستم سوئیچ قفل این تجهیزات دقت داشته باشید.

  خرابی های درب دستگاه با تعویض و تعمیر برخی از قطعات اصلی در این قسمت برطرف می شوند. این قبیل آسیب ها اغلب با ساده ترین روش ها و نازل  ترین هزینه ها برطرف خواهند شد. برای رفع این آسیب ها حتما از تعمیرکاران حرفه ای این حوزه کمک بخواهید.
 • مشکل عدم شروع برنامه های شست و شو لباسشویی

  در صورتی که برنامه های شست و شو در سیستم ماشین لباسشویی شما به خوبی کار نمی کنند باید ایرادات قفل کودک دستگاه را بررسی کنید. تعمیر و سرویس لباسشویی بوش در تبریز در بخش های نرم افزاری هوشمند این دستگاه ها نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند.

  برای غیر فعال کردن قفل کودک باید از کلیدهای موجود بر صفحه نمایش این لوازم خانگی استفاده کنید. همچنین کلیدهای finished in و rpm نیز در این دستگاه ها برای از بین بردن قفل کودک دستگاه به کار می روند.
 • مشکل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی

  تعمیرات لباسشویی بوش در تبریز برای از بین بردن مشکلات نچرخیدن دیگ دستگاه با بررسی برنامه انتخابی برای فرایند شست وشو آغاز می شود. در صورتی که بار این لوازم خانگی نامتعادل باشد بروز این قبیل مشکلات امری بدیهی خواهد بود. همچنین از بین رفتن زغال موتور نیز می تواند زمینه ساز بروز این مشکلات شود.

برای تعمیر هر یک از این آسیب ها باید حتما با نیروهای متخصص و تعمیرکاران باتجربه این حوزه ارتباط برقرار کنید. در برخی موارد خرابی موجود در بخش کوپلینگ لباسشویی نیز می تواند سبب بروز آسیب هایی در دیگ دستگاه شود. به جز موارد نام برده شده، مشکلات بخش آبگیری، ایجاد سر و صدا و لرزش و… سیستم فنی این لوازم خانگی را مختل می کنند و باید راهکارهایی برای رفع این آسیب ها به کار ببرید.

تعمیر و سرویس لباسشویی بوش

هزینه تعمیر لباسشویی بوش در تبریز

هزینه ی تعمیرات لباسشویی های بوش با توجه به مشکل پیش آمده متفاوت است و در ابتدا تعمیرکار یخچال ساید را مورد بررسی قرار می دهد و در صورت نیاز به تعویض قطعه و … برآورده هزینه انجام می گیرد.

اگر خرابی لباسشویی بوش به گونه ‌ای باشد که تعمیرکار بتواند آن را در محل تعمیر کند، تعمیر لباسشویی بوش در منزل راه‌ حل بسیار خوبی است اما اگر تعمیرکار تشخیص بدهد که باید برای انجام تعمیرات تخصصی، ماشین لباسشویی بوش به تعمیرگاه منتقل شود، هزینه ی حمل و نقل لباسشویی بوش را نیز باید در نظر داشت.

تعمیر ماشین لباسشویی بوش

نیاز به یک سرویس کار مطمئن و کار بلد دارید؟

تبریز فیکسر به عنوان یک نمایندگی فعال در زمینه سرویس، تعمیرات و نگهداری انواع لوازم خانگی با استفاده از تیم متخصص آماده ارائه خدمت به همشهریان عزیز در تبریز می باشد. در صورت نیاز به سرویس و تعمیر محصولات این برند با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

هزینه سرویس و تعمیر لباسشویی بوش به عواملی مختلفی بستگی دارد و برای تعیین هزینه دقیق باید دستگاه کارشناسی و عیب یابی شود.

زمان حضور تعمیرکار پس از ثبت در تبریز فیکسر بصورت توافقی بین تعمیرکار و مشتری از 1 الی 4 ساعت می باشد.

هزینه های تعمیرات ما بر اساس نرخ اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی در تبریز می باشد. علاوه بر این تمام سعی ما بر این می باشد که با هزینه و تعرفه های مناسبی خدمات خود را به همشهریان عزیز ارائه نماییم.

بله تمامی قطعات استفاده شده در تعمیر لباسشویی بوش اصلی می باشد، اصل بودن قطعات مصرفی قبل از تعویض قابل رویت می باشند.