ساعت کاری: شنبه تا 5 شنبه از ساعت 8 الی 20

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در تبریز

امروزه وابستگی ما به لوازم برقی زیاد شده و خرابی لوازم برقی ممکن است زندگی عادی ما را دچار اختلال کند. یخچال هم که از لوازم خانگی برقی مورد نیاز هر منزلی است و یخچال های ساید بای ساید هم امروزه بسیار پرطرفدار است.

اگر ساید سامسونگ شما نیاز به تعمیر پیدا کند باید از نمایندگی های مجاز و کارشناسان مجرب کمک بگیرید و تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ در تبریز را به افراد غیرحرفه ای نسپارید که ممکن است متحمل خسارت جبران ناپذیری شوید.

نمایندگی ما در تبریز نصب و سرویس و تعمیرات تمام یخچال های ساید سامسونگ را انجام می‌دهد. اگر دستگاه، روشن نمی شود، ارور یا خطایی دارد، بوی سوختگی می دهد و … هر چه سریع تر با نمایندگی تبریز تماس بگیرید و از تجربیات تکنسین های مجموعه ما با هزینه ای مقرون به صرفه در بهره مند شوید.

تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ

نیاز به یک سرویس کار مطمئن و کار بلد دارید؟

تبریز فیکسر به عنوان یک نمایندگی فعال در زمینه سرویس، تعمیرات و نگهداری انواع لوازم خانگی با استفاده از تیم متخصص آماده ارائه خدمت به همشهریان عزیز در تبریز می باشد. در صورت نیاز به سرویس و تعمیر محصولات این برند با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ارسال سریع کارشناس
تیم متخصص و حرفه ای
ضمانت قطعات خدمات
ضمانت بهترین قیمت

تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ در تبریز

هر دستگاهی بعد از مدتی استفاده، نیاز به رسیدگی دارد و ممکن است دچار خطا یا ایراداتی هم شود که ما با استفاده از کدها و اعدادی که بر صفحه نمایشگر دستگاه نمایان می شوند، می توانیم تا حدودی به ایرادات آن دستگاه پی ببریم. این کار در مواقعی ممکن است به سادگی قابل حل باشد و خودمان به راحتی بتوانیم آن ایراد را حل کنیم اما اگر مشکلی جدی داشته باشد، نیاز به تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در تبریز می باشد و بایستی از تکنسین ها و تعمیرکاران حرفه ای کمک بگیریم.

عیب یابی و تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ از تخصصی ترین خدمات تبریز فیکسر می باشد. یخچال های ساید بای ساید سامسونگ از حجم و وزن بالایی برخوردار هستند و امکان جا به جایی آنها بسیار دشوار است. و تمامی تعمیرات و سرویس های دوره ای مربوط به این دستگاه در محل انجام می شود.

چنانچه شما با مشکلاتی مانند داغ شدن بیش از اندازه یخچال، برفک زدن و یا ارورهای مختلف یخچال ساید بای ساید سامسونگ، داغ شدن موتور، کمپرسور، تعویض لاستیک های درب، تعویض شیلنگ آب یخچال و ایراداتی در برد مواجه شدید با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما در محل حاضر می شوند و صورتی که نیاز به تعویض قطعات باشد، برای عملکرد مناسب دستگاه، قطعات فابریک و اصل را جایگزین قطعات معیوب خواهند کرد.

تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ

هزینه تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در تبریز

حتما برای شما هم دغدغه است که هزینه تعمیر ساید بای ساید شما چقدر می شود. تکنسین ها، پس از بررسی و عیب یابی دستگاه، هزینه حدودی به شما اعلام می کنند.

هزینه ها با توجه به نوع و شدت خرابی قطعات و دلایل بروز مشکل در دستگاه تخمین زده می شود. در نمایندگی تبریز فیکسر تمامی هزینه ها و قیمت قطعات بر مبنای نرخ اتحادیه می باشد و حتی به مشتریان خود نیز تخفیفاتی ارائه می دهند.

تعمیرکار اول علت ایراد را در ساید بای ساید شما تعیین می کند، پس از آن، تعیین می کند که برای رفع ایراد، چه اقداماتی انجام دهد. تعمیر هریک از قطعات هزینه مشخصی دارد. اگر هم قرار باشد که یک یا چند قطعه تعویض شود که قیمت قطعه جدید هم به هزینه نهایی تعمیرات اضافه می شود.

نمایندگی تبریز فیکسر به عنوان یکی از بهترین مراکز تعمیرات در شهر شناخته شده اند و بعد از انجام تعمیرات تیم تعمیراتی ما با مشتریان در ارتباط می مانند تا از رضایت آنها اطمینان حاصل کنند و همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما مشتریان عزیز می باشند.

سرویس ساید بای ساید سامسونگ

نیاز به یک سرویس کار مطمئن و کار بلد دارید؟

تبریز فیکسر به عنوان یک نمایندگی فعال در زمینه سرویس، تعمیرات و نگهداری انواع لوازم خانگی با استفاده از تیم متخصص آماده ارائه خدمت به همشهریان عزیز در تبریز می باشد. در صورت نیاز به سرویس و تعمیر محصولات این برند با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

هزینه سرویس و تعمیر ساید بای ساید به عواملی مختلفی بستگی دارد و برای تعیین هزینه دقیق باید دستگاه کارشناسی و عیب یابی شود.

زمان حضور تعمیرکار پس از ثبت در تبریز فیکسر بصورت توافقی بین تعمیرکار و مشتری از 1 الی 4 ساعت می باشد.

هزینه های تعمیرات ما بر اساس نرخ اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی در تبریز می باشد. علاوه بر این تمام سعی ما بر این می باشد که با هزینه و تعرفه های مناسبی خدمات خود را به همشهریان عزیز ارائه نماییم.

بله تمامی قطعات استفاده شده در تعمیر ساید بای ساید سامسونگ اصلی می باشد، اصل بودن قطعات مصرفی قبل از تعویض قابل رویت می باشند.