ساعت کاری: شنبه تا 5 شنبه از ساعت 8 الی 20

مرکز تعمیر لباسشویی دوو در تبریز

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تولید لوازم خانگی پیشرفته بسیاری از کارهای منزل به راحتی انجام می گیرد. ماشین لباسشویی چندین سالی است که در همه خانه ها به چشم می آید و عملیات لباس شدن را بسیار آسان نموده است.

یکی از برندهای محبوب ماشین لباسشویی دوو است که ممکن است همچون سایر لوازم منزل در اثر عوامل مختلفی دچار خرابی شود.

می توانید برای تعمیر و خدمات مربوط به لباسشویی خود، از تبریز فیکسر مرکز تعمیرات لوازم خانگی دوو در تبریز که مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی دوو در تبریز نیز هست؛ کمک بگیرید. 

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در این مرکز، توسط تکنسین های مجرب به راحتی انجام می گیرد و در کوتاه ترین زمان مشکل ایجاد شده را برطرف می نمایند. 

تعمیر لباسشویی دوو

نیاز به یک سرویس کار مطمئن و کار بلد دارید؟

تبریز فیکسر به عنوان یک مرکز فعال در زمینه سرویس، تعمیرات و نگهداری انواع لوازم خانگی با استفاده از تیم متخصص آماده ارائه خدمت به همشهریان عزیز در تبریز می باشد. در صورت نیاز به سرویس و تعمیر محصولات این برند با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ارسال سریع کارشناس
تیم متخصص و حرفه ای
ضمانت قطعات خدمات
ضمانت بهترین قیمت

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در تبریز

در صورت مواجهه با هر گونه مشکل جدی در ماشین لباسشویی دوو، بهتر است از کمک متخصصان و تکنسین های با تجربه استفاده کنید تا جلوی وقوع ضررهای بیشتر گرفته شود. برخی از این  مشکلات عبارتند از:

 • مشکل در پمپ دفع آب

  یکی از مشکلات رایج ماشین لباسشویی دوو، مشکل در پمپ دفع آب است که ممکن است به دلیل خرابی پمپ یا لوله های دفع آب رخ دهد. برای تعمیر این مشکل، ابتدا باید مدارک تعمیراتی ماشین لباسشویی دوو را مطالعه کرده و سپس با تعویض پمپ یا تعمیر لوله های دفع آب، این مشکل رفع شود.

 • مشکل در درب ماشین

  درب ماشین لباسشویی دوو نیز ممکن است به دلیل خرابی در آستر درب یا برقی نبودن قطعات درب، مشکل داشته باشد. برای تعمیر این خرابی، باید ابتدا مدارک تعمیراتی ماشین لباسشویی دوو را مطالعه کرده و سپس با تعویض آستر درب یا تعمیر قطعات برقی درب، این مشکل رفع شود.

معمولا هنگام بروز خرابی، بر روی صفحه ماشین لباسشویی یک کد نمایش داده می شود که به آن کد خطا می گویند. در ادامه چند کد ارور رایج را بررسی می کنیم:

 • کد خطا IE

  در صورت بروز ارور کد خطا IE در ماشین لباسشویی دوو، احتمالاً مشکلاتی مربوط به آبگیری دستگاه وجود دارد. می‌تواند به دلیل بسته بودن شیر آب، مشکل در فیلتر تخلیه آب یا مشکل در سنسور سطح آب باشد. برای رفع این مشکل، باید فیلتر تخلیه و سنسور سطح آب را بررسی و از کارکنان متخصص و تعمیر ماشین لباسشویی دوو در تبریز کمک بگیرید. آن ها با تجربه و دانش کافی می‌توانند این نوع مشکلات را رفع کنند و دستگاه را به حالت عادی بازگردانند.

 • کد خطا OE

  همچنین، اگر ارور کد خطا OE نمایش داده شده باشد، معمولاً به مشکلات مربوط به تخلیه آب اشاره دارد. این مشکل ممکن است ناشی از مسائل مربوط به پمپ تخلیه، فیلتر تخلیه آب، هیدروستات یا موتور دستگاه باشد. برای رفع این مشکلات، بهتر است از تخصص و دانش فنی متخصصان تعمیر لباسشویی دوو در تبریز بهره‌مند شوید. آن ها می‌توانند این مشکلات را شناسایی کرده و به شما کمک کنند تا دستگاه خود را به حالت اولیه بازیابی کنید.

تعمیر لباسشویی دوو

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی دوو در تبریز

قیمت تعمیر لباسشویی دوو در مناطق مختلف متفاوت است. مهارت های تکنسین ها و نوع خرابی و شهر مورد نظر، در تعیین قیمت تاثیر دارند. پس در هنگام خرابی ماشین لباسشویی بهتر است که با تعمیرکار مجرب تماس بگیرید تا در اسرع وقت در محل حاضر شود و با توجه به مشکل به وجود آمده ( تعویض قطعات، لوازم، و …) و انجام کار توسط تعمیرکار برآورد هزینه کند و قیمت نهایی را اعلام کند.

البته برخی مشکلات را می توان به صورت تلفنی برآورد هزینه کرد اما به هرحال تماس با تعمیرکاران بهترین گزینه است.

تعمیر لباسشویی دوو

نیاز به یک سرویس کار مطمئن و کار بلد دارید؟

تبریز فیکسر به عنوان یک مرکز فعال در زمینه سرویس، تعمیرات و نگهداری انواع لوازم خانگی با استفاده از تیم متخصص آماده ارائه خدمت به همشهریان عزیز در تبریز می باشد. در صورت نیاز به سرویس و تعمیر محصولات این برند با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

صداهای بلند می تواند به علت پرتاب شدن چیزی داخل دیگ لباسشویی به اطراف باشد. به عنوان مثال سکه هایی که از جیب یک شلوار به بیرون پرتاب می شوند، سر و صدا ایجاد می کنند.

معمولاً این اشیاء داخل شیلنگ یا فیلتر می‌افتند و به راحتی جدا می‌شوند اما در موارد دیگر، آن ها در درام می مانند و با هر چرخه به اطراف می چرخند.

در بعضی مواقع برد دستگاه مشکل پیدا کرده و نیاز به تعمیر دارد. در برخی مواقع نیز دوشاخ و فیوز سر راه برد مشکل دار شده است.

علت این اتفاق می تواند اتصال شلنگ آب بین واشر و دیوار باشد. شیلنگ می تواند به دلیل ارتعاشات مداوم چرخه ماشین لباسشویی شل شود.

علت دیگر آن این است که واشر یا پیچ و مهرها نیز ممکن است فرسوده شده باشند. بنابراین تعویض واشرها هنگامی که فرم خود را از دست داده اند بسیار مهم است.

بله، تمامی قطعات و لوازم ماشین لباسشویی دوو در مرکز تبریز فیکسر، شامل 2 سال گارانتی می‌ شوند.