ساعت کاری: شنبه تا 5 شنبه از ساعت 8 الی 20

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید بوش در تبریز

تعمیر ساید بای ساید بوش در تبریز با در نظر گرفتن آسیب های فنی و سیستم عیب یاب هوشمند هر یک از این لوازم خانگی انجام می شود. برای دریافت هر یک از این خدمات تعمیراتی باید به مراکز معتبر تعمیراتی و نمایندگی های شناخته شده مراجعه کنید.

ساید بای ساید بوش یکی از پرمصرف ترین لوازم خانگی در منازل امروزی به شمار می رود. این تجهیزات در طولانی با آسیب هایی رو به رو می شوند که نیاز به سرویس کاری و تعمیر دارند.

تعمیر ساید بای ساید بوش

نیاز به یک سرویس کار مطمئن و کار بلد دارید؟

تبریز فیکسر به عنوان یک نمایندگی فعال در زمینه سرویس، تعمیرات و نگهداری انواع لوازم خانگی با استفاده از تیم متخصص آماده ارائه خدمت به همشهریان عزیز در تبریز می باشد. در صورت نیاز به سرویس و تعمیر محصولات این برند با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ارسال سریع کارشناس
تیم متخصص و حرفه ای
ضمانت قطعات خدمات
ضمانت بهترین قیمت

تعمیرات ساید بای ساید بوش در تبریز

 • تعمیر کویل ساید بای ساید بوش 

  یکی از خدمات تعمیر ساید بای ساید بوش در تبریز، تعمیرات بخش کویل دستگاه است. در صورتی که کویل این یخچال فریزرها آسیب دیده یا کثیف شده باشد، سیستم دستگاه خنک نشده و سرمای مورد نیاز تامین نمی شود. به این ترتیب عملکرد یخچال به کل مختل خواهد شد. برای تعمیر و نظافت این قطعه از یک برس نرم استفاده کرده و به آرامی جرم موجود بر روی این قطعات را از بین ببرید. در این زمینه باید مراقب لوله های موجود در دستگاه باشید. 

 • تعمیر فن کندانسور ساید بای ساید بوش 

  یکی دیگر از قطعات آسیب پذیر این ساید بای ساید پیشرفته، کندانسور و فن آن است. برای تعمیر ساید بوش در تبریز باید به این قطعات نیز دقت داشته و از کیفیت عملکرد آن ها اطمینان حاصل کنید.

  در صورتی که این فن کار نکند، مبرد موجود در یخچال به خوبی خنک نمی شود. برای رفع این مشکلات و تعمیر فن کندانسور باید به دفترچه راهنمای یخچال خود مراجعه کرده و مدل آن را بررسی کنید. سپس دستگاه را از برق بکشید و فرایند تعمیراتی را آغاز کنید. تعویض این قطعات را به تعمیرکاران حرفه ای این حوزه بسپارید. 
 • تعمیر فن اپراتور ساید بای ساید بوش

  یکی دیگر از قطعات مهم ساید بای ساید بوش، فن اپراتور دستگاه است که در شرایط مختلف آسیب می بیند. این قطعه وظیفه به گردش در آوردن هوای خنک درون یخچال را بر عهده دارد. در صورت آسیب دیدگی آن هوای خنک ایجاد شده به مواد غذایی نمی رسد و سبب ایجاد فساد در آن ها می شود.

  برای تعمیر این قطعه باید حتما به متخصصین و تکنیسین های باتجربه مراجعه کنید. خدمات تعمیر ساید بای ساید بوش در تبریز برای سرویسکاری هر یک از قطعات با قیمت و هزینه های متفاوتی ارائه می شوند. 
 • تعمیر ترموستات ساید بای ساید بوش 

  در سیستم فنی انواع یخچال فریزر، قطعه ترموستات وظیفه مهم و اساسی بر عهده دارد و بروز هر گونه خرابی در آن سایر قطعات را نیز با مشکلات جدی رو به رو می کند. در صورت خرابی ترموستات دمای فضای داخلی یخچال اندازه گیری نشده و مشکلات تنظیم دمایی به وجود می آیند. برای تعمیر یخچال فریزر ساید بوش در تبریز باید سلامت بخش ترموستات را بررسی کنید.

  در صورتی که پس از کاهش دما و مجددا افزایش آن صدای کلیک در ساختار یخچال خود شنیدید ترموستات یخچال سالم است. اما در غیر این صورت ترموستات ساید بای ساید شما با مشکل رو به رو شده است. 
تعمیر ساید بوش در تبریز

هزینه تعمیر ساید بای ساید بوش در تبریز

هزینه تعمیر یخچال ساید بوش با توجه به مشکل پیش آمده متفاوت است و در ابتدا تعمیرکار یخچال ساید را مورد بررسی قرار می دهد و در صورت نیاز به تعویض قطعه و … برآورده هزینه انجام می گیرد.

اگر خرابی ساید بای ساید بوش به گونه ‌ای باشد که تعمیرکار بتواند آن را در محل تعمیر کند، تعمیر دستگاه در منزل راه‌ حل بسیار خوبی است اما اگر تعمیرکار تشخیص بدهد که باید برای انجام تعمیرات تخصصی، یخچال ساید بوش به تعمیرگاه منتقل شود، هزینه ی حمل و نقل ساید بای ساید بوش را نیز باید در نظر داشت.

تعمیرات ساید بای ساید بوش

نیاز به یک سرویس کار مطمئن و کار بلد دارید؟

تبریز فیکسر به عنوان یک نمایندگی فعال در زمینه سرویس، تعمیرات و نگهداری انواع لوازم خانگی با استفاده از تیم متخصص آماده ارائه خدمت به همشهریان عزیز در تبریز می باشد. در صورت نیاز به سرویس و تعمیر محصولات این برند با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

هزینه سرویس و تعمیر ساید بای ساید به عواملی مختلفی بستگی دارد و برای تعیین هزینه دقیق باید دستگاه کارشناسی و عیب یابی شود.

زمان حضور تعمیرکار پس از ثبت در تبریز فیکسر بصورت توافقی بین تعمیرکار و مشتری از 1 الی 4 ساعت می باشد.

هزینه های تعمیرات ما بر اساس نرخ اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی در تبریز می باشد. علاوه بر این تمام سعی ما بر این می باشد که با هزینه و تعرفه های مناسبی خدمات خود را به همشهریان عزیز ارائه نماییم.

بله تمامی قطعات استفاده شده در تعمیر ساید بای ساید بوش اصلی می باشد، اصل بودن قطعات مصرفی قبل از تعویض قابل رویت می باشند.