ساعت کاری: شنبه تا 5 شنبه از ساعت 8 الی 20

ارور یخچال فریزر کندی CANDY

کندی Candy

کندی Candy

ارور یخچال فریزر کندی CANDY

جدول زیر شامل کدهای خطا یا ارور یخچال فریزر کندی Candy می‌باشد. با در نظر گرفتن قطعه مرتبط با هر کد خطا می‌توانید به آسانی علت کد خطا را پیدا نموده و با تعمیر یا جایگزین کردن قطعه کد خطا را پاک نمایید.
قبل از اینکه از اطلاعات جدول ارور زیر استفاده کنید دقت کنید که کدهای ارور برای کمک در یافتن علت مشکل استفاده می‌شوند و هیچ وقت جایگزینی برای مهارت‌های عیب‌یابی تکنسین و تعمیرکار حرفه‌ای نیستند. در‌واقع کدهای خطا ممکن است دقیقاً قطعه‌ی معیوب را نشان ندهند. کد ارور فقط ایده‌ای یا سرنخی را برای شروع بازرسی در اختیار ما قرار می‌دهند. بنابراین در صورت مشاهده‌ی کد ارور با توجه به توصیه‌های ارائه شده اقدام نمایید اگر مشکل برطرف نشد برای بررسی و رفع ارور با ما تماس بگیرید.

کد خطا ارور یخچال فریزر کندی Candy

کد خطا معنی کد خطا بررسی/تعمیر
E01 نقص یک حالت دما اگر این کد ظاهر شد در بدترین حالت موتور کمپرسور باید جایگزین شود.
E02 عمل‌کرد نادرست ترموستات ترموستات بین کمپرسور و سنسورها نصب شده است و سیگنال‌های برای کاهش یا افزایش دما می‌فرستد.
E03 عمل‌کرد نادرست ترموستات ترموستات بین کمپرسور و سنسورها نصب شده است و سیگنال‌های برای کاهش یا افزایش دما می‌فرستد.
E04 ایراد سنسور دما این ایراد خیلی اتفاق می‌افتد وقتی که یخچال دائماً کار می‌کند. سنسور دما را جایگزین کنید. این کد به خرابی سنسور دمای یخچال مربوط است. اگر مشکل از سنسور نبارید لازم است که اواپراتور جایگزین شود.
E05 ایراد سنسور دما این ایراد خیلی اتفاق می‌افتد وقتی که یخچال دائماً کار می‌کند. سنسور دما را جایگزین کنید. این کد به خرابی سنسور دمای فریزر مربوط است. اگر مشکل از سنسور نبارید لازم است که اواپراتور جایگزین شود.

توجه:

قبل از بررسی سیم‌کشی‌ها، برق یخچال را قطع کنید. اگر می‌خواهید ولتاژ‌ها را بررسی کنید دست‌کش‌های عایق الکتریکی و عینک بپوشید. اگر اعتماد به نفس کافی ندارید تست ولتاژ را خودتان انجام ندهید. به محض اینکه تست ولتاژ تمام شد برق یخچال را قطع کنید.

تعمیر تخصصی یخچال فریزر کندی Candy


اگر کد خطایی در یخچال فریزر کندی Candy شما ظاهر شد یا یخچال فریزر شما درست کار نمی‌کند، برای بررسی، تعمیر و رفع کد خطا می‌توانید با ما تماس بگیرید. در مرکز تعمیرات لوازم خانگی کندی Candy نمایندگی تعمیرات تبریز ما گروهی از تکنسین‌های آموزش دیده و حرفه‌ای تعمیر یخچال فریزر کندی Candy هستیم. خدمات تعمیری ما شامل شش ماه گارانتی است. شما می‌توانید به راحتی با ارسال درخواست از طریق فرم آنلاین سفارشات  و یا با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *