ساعت کاری: شنبه تا 5 شنبه از ساعت 8 الی 20

آاگ AEG

آاگ AEG

ارور ساید بای ساید آاگ AEG

جدول زیر شامل کدهای خطا ارور یخچال فریزر (ساید بای ساید) آاگ AEG می‌باشد. با در نظر گرفتن قطعه مرتبط با هر کد خطا می‌توانید به آسانی علت کد خطا را پیدا نموده و با تعمیر یا جایگزین کردن قطعه کد خطا را پاک نمایید.
قبل از اینکه از اطلاعات جدول ارور زیر استفاده کنید دقت کنید که کدهای ارور برای کمک در یافتن علت مشکل استفاده می‌شوند و هیچ وقت جایگزینی برای مهارت‌های عیب‌یابی تکنسین و تعمیرکار حرفه‌ای نیستند. در‌واقع کدهای خطا ممکن است دقیقاً قطعه‌ی معیوب را نشان ندهند. کد ارور فقط ایده‌ای یا سرنخی را برای شروع بازرسی در اختیار ما قرار می‌دهند. بنابراین در صورت مشاهده‌ی کد ارور با توجه به توصیه‌های ارائه شده اقدام نمایید اگر مشکل برطرف نشد برای بررسی و رفع ارور با ما تماس بگیرید.

کد خطا ارور یخچال فریزر (ساید بای ساید) آاگ AEG

کد خطا معنی کد خطا
– چشمک‌زن دمای قسمت سرمایش زیر صفر درجه سانتی‌گراد است. ترموستات باید تنظیم شود. اگر کد خطا حل نشد، مشکلی فنی در بخش سرمایش وجود دارد و باید توسط تعمیرکار بررسی شود.
… دمای داخل یخچال فریز خیلی سرد است و دما چشمک می‌زند. سیستم کنترل الکترونیکی مشکل عمل‌کردی را تشخیص داده است. این مشکل از سرمایش است.
F8 مشکلی در سیستم دیفراست اتوماتیک وجود دارد.
عمل‌کرد فریزر-سریع فعال شده است. اگر نیازی به این عمل‌کرد ندارید آن را خاموش کنید. برای اطلاعات بیشتر به دفترچه‌ی راهنمای مراجعه کنید.
F3 ایراد سنسور دما
F4 ایراد سنسور دما
F5 ایراد سنسور دما
O چشمک‌زن ایراد سنسور دما
لامپ داخل یخچال فریزر چشمک می‌زند دمای محیط خیلی گرم یا خیلی سرد. طبقه‌بندی دمایی یخچال در ورقه‌ی مشخصات درج شده را برررسی کنید.
بهترین دمایی که یخچال می‌تواند در آن به درستی کار کند بین ۱۰ تا ۳۲ درجه‌ی سانتی‌گراد می‌باشد
F1 ایراد ترموستات
F2 ایراد ترموستات
F6 برق یخچال برای مدتی قطع شده یا درب به مدت طولانی باز مانده یا درست بسته نشده است. وقتی دما به مقدار مناسب برسد کد خطا پاک می‌شود. اگر کد پاک نشده ممکن است مشکل از سیستم سرمایس باشد.
F7 برق یخچال برای مدتی قطع شده یا درب به مدت طولانی باز مانده یا درست بسته نشده است. وقتی دما به مقدار مناسب برسد کد خطا پاک می‌شود. اگر کد پاک نشده ممکن است مشکل از سیستم سرمایس باشد.

تعمیر تخصصی یخچال فریزر (ساید بای ساید) آاگ AEG


اگر یکی  از ارور های جدول بالا در ساید بای ساید آاگ AEG شما ظاهر شده و یخچال شما درست کار نمی‌کند، ما همه عوامل را توضیح دادیم که اگر میتوانید تعمیرات را خودتان انجام دهید و کاملا برای شما شفاف سازی کردیم، ولی به نظر ما بهتر است از یک نمایندگی تعمیر یخچال آاگ کمک بگیرید. تکنسین‌های با تجربه نمایندگی تعمیرات تبریز برای تعمیر یخچال فریزر آاگ در خدمت شما هستند. کلیه خدمات ما دارای شش ماه گارانتی بوده و شما می‌توانید به راحتی با ارسال درخواست از طریق فرم آنلاین سفارشات  و یا با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *