ساعت کاری: شنبه تا 5 شنبه از ساعت 8 الی 20

ارور یخچال فریزر (پایین) کنمور KENMORE مدل ۱۱۱

کنمور Kenmore

کنمور Kenmore

ارور یخچال فریزر (پایین) کنمور KENMORE مدل ۱۱۱

در اینجا کدهای خطا ارور یخچال فریزر کنور مدل ۱۱۱ (فریزر پایینرا شرح می‌دهیمدر این مدل یک چراغ LED در برد کنترل اصلی وجود دارد که هنگام بروز خطا شروع به چشمک‌زدن با لحظه‌ای می‌کندبرای تشخیص خطا باید تعداد چشمک‌ها را بشماریدبرای جلوگیری از برق گرفتگی، هنگام برداشتن کاور برد کنترل به هیچ چیزی دست نزنید زیرا بدر کنترل وقتی برق یخچال وصل است دارای برق استاول برق یخچال را قطع کرده و کاور را در آورید سپس برای شمردن تعداد چشمک‌ها برق یخچال را وصل کنیدمعنی کد خطا در جدول زیر توضیح داده شده است.
قبل از اینکه از اطلاعات جدول ارور زیر استفاده کنید دقت کنید که کدهای ارور برای کمک در یافتن علت مشکل استفاده می‌شوند و هیچ وقت جایگزینی برای مهارت‌های عیب‌یابی تکنسین و تعمیرکار حرفه‌ای نیستند. در‌واقع کدهای خطا ممکن است دقیقاً قطعه‌ی معیوب را نشان ندهند. کد ارور فقط ایده‌ای یا سرنخی را برای شروع بازرسی در اختیار ما قرار می‌دهند. بنابراین در صورت مشاهده‌ی کد ارور با توجه به توصیه‌های ارائه شده اقدام نمایید اگر مشکل برطرف نشد برای بررسی و رفع ارور با ما تماس بگیرید.

کدهای خطا یا ارور یخچال فریزر کنمور Kenmore مدل ۱۱۱ (فریزر پایین)

کد خطا وضعیت بررسی/تعمیر قطعه
LED برد کنترل اصلی یک بار چشمک بزند سنسور دمای یخچال مشکل دارد سنسور دمای یخچال به دیوار پشتی وصل شده است. برق یخچال را قطع کنید و سیم‌های سنسور دما که به برد اصلی وصل شده را بررسی کنید. اگر سیمی خراب بود تعویض کنید. مقاومت سنسور دما را از طریق برد کنترل اندازه‌گیری کنید. اگر مقاومت سنسور دما بین ۵۰۰۰ تا ۴۰۰۰۰ اهم نبود تعویض کنید. سنسور دمای یخچال
LED برد کنترل اصلی۲ بار چشمک بزند سنسور دمای محیط مشکل دارد سنسور دمای محیط، (یا سنسور دمای اتاق) در بالا یخچال نصب شده است. برق یخچال را قطع کرده و سیم‌های سنسور دما که به برد اصلی وصل شده را بررسی کنید.اگر سیمی خراب بود تعویض کنید. مقاومت سنسور دما را از طریق برد کنترل اندازه‌گیری کنید. اگر مقاومت سنسور دما بین ۵۰۰۰ تا ۴۰۰۰۰ اهم نبود تعویض کنید. سنسور دمای محیط (سنسور دمای اتاقRT)
LED برد کنترل اصلی ۳ بار چشمک بزند سنسور دمای دیفراست مشکل دارد سنسور دیفراست، دمای اواپراتور را اندازه‌گیری می‌کند. برق یخچال را قطع کرده و سیم‌های سنسور دما که به برد اصلی وصل شده را بررسی کنید. اگر سیمی خراب بود تعویض کنید. مقاومت سنسور دما را از طریق برد کنترل اندازه‌گیری کنید. اگر مقاومت سنسور دما بین ۵۰۰۰ تا ۴۰۰۰۰ اهم نبود تعویض کنید. سنسور دمای دیفراست
LED برد کنترل اصلی ۴ بار چشمک بزند کنترل یخچال احساس می‌کند درب یخچال برای مدت بیشتر  از یک ساعت باز مانده است برق یخچال را قطع کنید، و سیم‌های بین میکروسویچ درب و برد کنترل را بررسی کنید.اگر سیم‌ها در آمده‌اند دوباره آن‌ها را وصل کنید. اگر سیم‌ها سالم هستند. سیم‌های میکروسویچ در برد اصلی را در آورید. رسانندگی میکروسویچ هنگامی که فشرده شده ار بررسی کنید. اگر رسانندگی نداشت، میکروسویچ را باید تعویض کنید. میکروسویچ درب
LED برد کنترل اصلی ۶ بار چشمک بزند هیتر دیفراست خراب است مقاومت مدار هیتر را در برد کنترل بررسی کنید. اگر مقاومت بین ۵۰ تا ۷۰ اهم نبود آن را عوض کنید.  

تعمیر تخصصی یخچال فریزر کنمور


اگر کد خطایی در یخچال فریزر کنمور Kenmore شما ظاهر شد یا یخچال فریزر شما درست کار نمی‌کند، برای بررسی، تعمیر و رفع کد خطا می‌توانید با ما تماس بگیرید. در مرکز تعمیرات لوازم خانگی کنمور Kenmore نمایندگی تعمیرات تبریز ما گروهی از تکنسین‌های آموزش دیده و حرفه‌ای تعمیر یخچال فریزر کنمور Kenmore هستیم. خدمات تعمیری ما شامل شش ماه گارانتی است. شما می‌توانید به راحتی با ارسال درخواست از طریق فرم آنلاین سفارشات  و یا با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *